Zdrowe Żywienie

W walce o lepszą kondycję

Niejednokrotnie podczas rutynowych czynności, takich jak wchodzenie po schodach czy bieg do autobusu, dostajemy za...

Sport / Rekreacja

Jakie suplementy są najlepsze dla sportowców?

Pojęcie suplementacji w odniesieniu do sportowców nabrało we współczesnej rzeczywistości bardzo szczególnego znaczenia. Na ry...

Dieta / Odchudzanie

Kosmetyki

Rower

T-Mobile dookoła świata

Minął pierwszy miesiąc akcji „T-Mobile dookoła świata”. Pracownicy T-Mobile, biegając lub jeżdżąc na rowerze, zbierają pieniądze na szczytny cel. Dowiedzcie się o co chodzi!

Pracownicy naszej sieci chcą przemierzyć w dwa wakacyjne miesiące (lipiec, sierpień) trasę dookoła świata – nasz cel to pokonanie dystansu 40 076 km, czyli długości równika. Wszystkie przebyte kilometry i wysiłek mają nie iść na marne – oprócz wielkiej satysfakcji z osiągnięcia celu nasza firma przekaże także kwotę 40 076 zł na wybraną organizację charytatywną pomagającą potrzebującym dzieciom.


A jeśli zaangażowanie pracowników okaże się dużo większe…, T-Mobile podniesie poprzeczkę  jeszcze wyżej! Jeśli wspólny wynik obydwu drużyn biorących udział w akcji przekroczy 80 152 km, wówczas równowartość tej liczby zostanie przekazana wybranej organizacji.

Miło jest nam poinformować, że jesteśmy blisko osiągnięcia tego celu. Już po 16 dniach naszej rywalizacji na liczniku mieliśmy 20 194,30 km. Ale to nie koniec. Przed nami prawie cały sierpień!

Jesteście ciekawi w jaki sposób naszym koleżankom i kolegom udaje się mierzyć swoje wyniki i zliczać je? Używają aplikacji endomondo. Daje ona możliwość pomiaru pokonanego dystansu. Podczas biegu, w zależności od ustawień, lektor co kilometr podaje nam przebyty dystans oraz w jakim tempie pokonaliśmy ostatni dystans. Aplikacja endomondo umożliwia automatyczne aktualizowanie w portalu (www.endomondo.pl) przebytych tras, dzięki czemu w łatwy sposób można obejrzeć w jakim tempie pokonaliśmy dany odcinek.

 

Tematy:

Zaloguj się do portalu, aby dodać komentarz

Zdrowie, Ciało, Umysł

Jak wybrać buty na crossfit?

Trenowanie wymagających dyscyplin sportowych to zawsze spory dylemat przy wyborze odpowiedniego wyposażenia. W tej ka...

Ostanio komentowane

Skóra, Włosy, Paznokcie

SPA / Basen / Sauna

Wizyta w spa

Ostatnio na topie pojawił się nowy sposób na spędzenie chwil relaksu w malowniczym plenerze, w ...

Więcej w: Wyjdź z domu

Fitness, Ćwiczenia, Joga Pilates