Zdrowe Żywienie

Bądż fit na wiosnę!

Choć za oknem jeszcze śnieg w powietrzu czuć już nadchodzącą wiosnę. Zbliża się czas ...

Sport / Rekreacja

Jakie suplementy są najlepsze dla sportowców?

Pojęcie suplementacji w odniesieniu do sportowców nabrało we współczesnej rzeczywistości bardzo szczególnego znaczenia. Na ry...

Dieta / Odchudzanie

Kosmetyki

Bieganie - Książki

Bieganie nie tylko dla żółtodziobów

Bieganie nie tylko dla żółtodziobów
Autor: Bill Rodgers, Scott Douglas
Wydawca: REBIS
Rok: 2013

Na pewno wiesz, że bieganie to znakomity sposób na to, by poprawić stan swojego zdrowia, poprawić kondycję i samopoczucie. Nie masz jednak pojęcia jak się do tego zabrać i co zrobić, by postawić pierwsze kroki.

 

Bieganie dla żółtodziobów, która stopniem przydatności ustępuje tylko osobistemu trenerowi, sprawia że ten sport staje się przystępniejszy. Wypchana po brzegi poradami i opisami od strony technicznej wszystkiego, od samych początków do bardziej zaawansowanych metod treningu, książka ta oferuje ci:

 


* porady odnośnie ułożenia idealnego programu treningowego, odpowiedniego do twojego wieku, poziomu sprawności fizycznej wraz ze sposobami na to jak wpasować go w ciasny tygodniowy grafik,

 

* kompletny opis stroju, potrzebnego sprzętu i gadżetów, na czele z niezbędnymi butami do biegania,

 

* zalecenia, dzięki którym określisz odpowiednią porę dnia i miejsce w którym warto biegać, by robić to bezpiecznie,

 

* ćwiczenia pomagające uniknąć kontuzji, a dodatkowo sugestie w zakresie radzenia sobie z obolałościami, przydatne jeśli nie chcesz rezygnować z treningów,

 

* kuluarowe informacje na temat wyścigów, w tym chociażby rady dotyczące określania dystansu i opracowywania treningów przed zawodami.


Bill Rodgers - zwyciężał w bostońskich i nowojorskich maratonach - cztery razy w każdym. W 1998 roku został wprowadzony do National Distance Running Hall of Fame, a w 1999 roku do National Track and Field Hall of Fame.

Scott Douglas - to były redaktor prowadzący magazynu Running Times, wielokrotnie współpracujący przy wielu publikacjach na temat biegania. Sam również biega.Tematy:

Zaloguj się do portalu, aby dodać komentarz

Zdrowie, Ciało, Umysł

Ostanio komentowane

Skóra, Włosy, Paznokcie

SPA / Basen / Sauna

Wizyta w spa

Ostatnio na topie pojawił się nowy sposób na spędzenie chwil relaksu w malowniczym plenerze, w ...

Więcej w: Wyjdź z domu

Fitness, Ćwiczenia, Joga Pilates

Polecamy