Zdrowe Żywienie

Czym jest zielona kawa i jak działa?

Przyzwyczajeni jesteśmy do picia czarnej kawy - przyrządzamy ją na różne sposoby i nie ...

Sport / Rekreacja

Jakie suplementy są najlepsze dla sportowców?

Pojęcie suplementacji w odniesieniu do sportowców nabrało we współczesnej rzeczywistości bardzo szczególnego znaczenia. Na ry...

Dieta / Odchudzanie

Kosmetyki

Odżywianie i Dieta - Książki

PARYSKA DIETA Jak osiągnąć optymalną masę ciała i ją utrzymać

PARYSKA DIETA Jak osiągnąć optymalną masę ciała i ją utrzymać
Autor: Jean-Michel Cohen
Wydawnictwo: REBIS
Rok: 2013

Słynny dietetyk Francji dr Jean-Michel Cohen, wskazuje jak osiągnąć idealną wagę ciała, nie wyrzekając się przyjemności jedzenia. Dr Jean-Michel Cohen pomógł ponad dwóm milionom pacjentów na całym świecie osiągnąć idealną wagę oraz ją ustabilizować, dzięki specjalnie zbilansowanym posiłkom. Jego trzy etapowy plan odchudzania zawiera 325 łatwych przepisów, pomocne wskazówki i praktyczne listy kontrolne, by uzyskać wymarzoną wagę i ją utrzymać.

 


Ten wiodący francuski specjalista ds. żywienia ukazuje, dlaczego ludzie męczą się z dietami cud i oferuje plan na osiągnięcie idealnej wagi ciesząc się przyjemnościami życia.

 


Dr Jean-Michel Cohen, najbardziej popularny francuski dietetyk, pomógł ponad 2 mln pacjentów na świecie osiągnąć ich idealną wagę i ustabilizować ją dzięki delektowaniu się zdrowymi, zbilansowanymi posiłkami. Jego progresywny plan utraty wagi w trzech krokach obejmuje 325 łatwych przepisów z praktycznymi wskazówkami i listami sprawdzającymi pomagającymi w procesie utraty na wadze i jej utrzymania.
Zdecydowany przeciwnik „ekstremalnych” diet i następującym po nich efekcie yoyo, Dr Cohen proponuje kompleksowe podejście obejmujące fizyczne, psychologiczne i kulturowe czynniki, które wpływają na naszą umiejętność kontroli stosunku do jedzenia. Gdy zrozumiemy nasze zachowanie, w łatwy i dający satysfakcję sposób będziemy obserwować, jak kilogram znikają jeden po drugim. Zalecana przez niego dieta proponuje zamienniki składników potraw, aby dostosować przepisy do osobistych preferencji i pozwolić sobie na okazyjne wcinanie, gdy jest ono zrekompensowane wcześniejszymi i późniejszymi posiłkami.

 

Dzięki niezawodnym taktykom supermarketowym Dr Cohena i wewnętrznej elastyczności diety łatwo będzie kontynuować swój cel utraty wagi gubiąc 13,5 kg w 3 miesiące. Proste, pyszne i pobudzające podniebienie menu zapewnia różnorodność wyboru i promuje najlepsze praktyki francuskiej kuchni: od używania świeżych produktów, przez równoważenie dziennego spożycia, do rytmu posiłków. Dieta Paryska to nie jest gwiazda jednego sezonu, to całkowicie nowe podejście do żywności, żywienia i celebrowania życia pomagająca wyglądać dobrze i czuć się jeszcze lepiej.

Zaloguj się do portalu, aby dodać komentarz

Zdrowie, Ciało, Umysł

Sposoby na bezsenność

Bezsenność to problem coraz większej liczby osób. Pobudki w środku nocy lub późne zasypianie sp...

Ostanio komentowane

Skóra, Włosy, Paznokcie

SPA / Basen / Sauna

Wizyta w spa

Ostatnio na topie pojawił się nowy sposób na spędzenie chwil relaksu w malowniczym plenerze, w ...

Więcej w: Wyjdź z domu

Fitness, Ćwiczenia, Joga Pilates