Zdrowe Żywienie

Jak rozpoznać miód naturalny?

Dolewanie wody, cukru czy soków owocowych to tylko niektóre sposoby fałszowania miodu. Przekonaj się ja...

Sport / Rekreacja

Jakie suplementy są najlepsze dla sportowców?

Pojęcie suplementacji w odniesieniu do sportowców nabrało we współczesnej rzeczywistości bardzo szczególnego znaczenia. Na ry...

Dieta / Odchudzanie

Kosmetyki

Porady, Wiedza - Siłownia

Wiele pań na całym świecie wykonuje codziennie serię intensywnych ćwiczeń, których celem jest wzmocnienie mięśni brzucha i pozbycia się szpecącej „oponki”. Niestety, nie każda pani może cieszyć się efektami swych ćwiczeń. Jak to się dzieje, że mimo systematycznego wysiłku nie zawsze widać jego rezultaty?


Pierwszym błędem, który często popełniają panie, jest niedbałe wykonywane ćwiczeń. Zbyt szybkie ruchy sprawiają, że mięśnie brzucha nie napinają się w odpowiedni sposób, przez co cały trening przynosi mniejsze efekty. By brzuszki okazały się ćwiczeniem efektywnym, należy dokładnie wykonywać każdą ich serię, angażując maksymalnie mięśnie brzucha.

 

Same ćwiczenia to jeszcze nie wszystko. Płaski brzuch to efekt, który można uzyskać dzięki ćwiczeniom połączonym z innymi, ważnymi czynnikami. Nawet najbardziej intensywny trening przyniesie mizerne skutki w chwili, gdy po jego zakończeniu w brzuchu wyląduje porcja wysokokalorycznego, tłustego jedzenia. Brzuszki pozwalają na umocnienie mięśni, jednak nie są sposobem na pozbycie się tłuszczu. W walce z tkanką tłuszczową niezbędna staje się już odpowiednia dieta.

Komentarze  
  •  
  •  

#2 daria37 » 2014-01-29 23:52
0 +−

Popieram Marrrrek 'a,
nie ćwiczymy tylko dla siebie!

  •  
  •  

#1 Marrrrek » 2014-01-24 00:05
0 +−

Ja wolę jednak wybrać się na siłownię, niż w domu ćwiczyć sam, większa mobilizacja, możliwość konkurowania z innymi co daje pozytywną siłę!

Zaloguj się do portalu, aby dodać komentarz

Zdrowie, Ciało, Umysł

Dieta i ćwiczenia przy niedoczynności tarczycy

Niedoczynność tarczycy jest chorobą wywołaną niedoborem hormonów produkowanych przez gruczoł tarczycowy, czyli tyroksyny i tr...

Ostanio komentowane

Skóra, Włosy, Paznokcie

SPA / Basen / Sauna

Wizyta w spa

Ostatnio na topie pojawił się nowy sposób na spędzenie chwil relaksu w malowniczym plenerze, w ...

Więcej w: Wyjdź z domu

Fitness, Ćwiczenia, Joga Pilates