Zdrowe Żywienie

Sól jest niezbędna do życia

Nie solone nie smakuje. Natomiast słone jest nie zdrowe – tak mówi wielu dietetyków. ...

Sport / Rekreacja

Jakie suplementy są najlepsze dla sportowców?

Pojęcie suplementacji w odniesieniu do sportowców nabrało we współczesnej rzeczywistości bardzo szczególnego znaczenia. Na ry...

Dieta / Odchudzanie

Kosmetyki

Zdrowie / Uroda / Ciało / Umysł

Odkryte stopy

Powitaj lato z piękną, szczupła sylwetką! Zachwycaj i przyciągaj uwagę mężczyzn sylwetką marzeń. Do lata pozostało jeszcze trochę czasu, wykorzystaj ten czas by uzyskać płaski brzuch i móc olśniewać innych swoim wyglądem. Nie potrzeba do tego drogich zabiegów chirurgicznych czy środków na odchudzanie. Wystarczy odrobina chęci i samozaparcia.


Kluczową kwestią są regularne posiłki. Jedz niewielkie porcje, ale za to co kilka godzin. Dbaj o odpowiedni poziom właściwych wartości odżywczych i o różnorodność diety. Owoce, warzywa, produkty zbożowe, nabiał, białko. Trzymanie się tej zasady zapewni Ci piękny, zdrowy wygląd i dobre samopoczucie.

Zaplanuj swój rytm dnia, poświęcając co najmniej godzinę dziennie na ćwiczenia odchudzające i wzmacniające. Należą do nich przysiady, brzuszki, wymachy nóg. Ważny jest także poranny jogging. Dobra kondycja doda Ci pewności siebie, energii i pomoże w osiągnięciu pięknej sylwetki.
Ważny jest też zdrowy sen, przeznacz na niego około 8 godzin. Trzymanie się tych kilku prostych zasad sprawi, że będziesz promieniała i zachwycała szczupłą sylwetką.

 

Zaloguj się do portalu, aby dodać komentarz

Zdrowie, Ciało, Umysł

Zabiegi kosmetyczne polecane na jesień

Zabiegi kosmetyczne wykonywane jesienią to zazwyczaj zabiegi złuszczające oraz regenerujące skórę. Jesień oraz wczesna ...

Ostanio komentowane

Skóra, Włosy, Paznokcie

SPA / Basen / Sauna

Wizyta w spa

Ostatnio na topie pojawił się nowy sposób na spędzenie chwil relaksu w malowniczym plenerze, w ...

Więcej w: Wyjdź z domu

Fitness, Ćwiczenia, Joga Pilates