Zdrowe Żywienie

Sport / Rekreacja

Jakie suplementy są najlepsze dla sportowców?

Pojęcie suplementacji w odniesieniu do sportowców nabrało we współczesnej rzeczywistości bardzo szczególnego znaczenia. Na ry...

Dieta / Odchudzanie

Kosmetyki

Zdrowie / Uroda / Ciało / Umysł

Odkryte stopy

Powitaj lato z piękną, szczupła sylwetką! Zachwycaj i przyciągaj uwagę mężczyzn sylwetką marzeń. Do lata pozostało jeszcze trochę czasu, wykorzystaj ten czas by uzyskać płaski brzuch i móc olśniewać innych swoim wyglądem. Nie potrzeba do tego drogich zabiegów chirurgicznych czy środków na odchudzanie. Wystarczy odrobina chęci i samozaparcia.


Kluczową kwestią są regularne posiłki. Jedz niewielkie porcje, ale za to co kilka godzin. Dbaj o odpowiedni poziom właściwych wartości odżywczych i o różnorodność diety. Owoce, warzywa, produkty zbożowe, nabiał, białko. Trzymanie się tej zasady zapewni Ci piękny, zdrowy wygląd i dobre samopoczucie.

Zaplanuj swój rytm dnia, poświęcając co najmniej godzinę dziennie na ćwiczenia odchudzające i wzmacniające. Należą do nich przysiady, brzuszki, wymachy nóg. Ważny jest także poranny jogging. Dobra kondycja doda Ci pewności siebie, energii i pomoże w osiągnięciu pięknej sylwetki.
Ważny jest też zdrowy sen, przeznacz na niego około 8 godzin. Trzymanie się tych kilku prostych zasad sprawi, że będziesz promieniała i zachwycała szczupłą sylwetką.

 

Zaloguj się do portalu, aby dodać komentarz

Zdrowie, Ciało, Umysł

Ostanio komentowane

Skóra, Włosy, Paznokcie

SPA / Basen / Sauna

Wizyta w spa

Ostatnio na topie pojawił się nowy sposób na spędzenie chwil relaksu w malowniczym plenerze, w ...

Więcej w: Wyjdź z domu

Fitness, Ćwiczenia, Joga Pilates