Rower

KIELCE BIKE-EXPO 2013

Największe Targi rowerowe w Polsce i jedne z największych targowych imprez w Europie. Targi KIELCE BIKE-EXPO organizowane wraz z Polskim Stowarzyszeniem Rowerowym odbędą się w tym roku w od 3 do 5 października. To wystawa, która przyciąga największe firmy branży rowerowej oraz klientów indywidualnych. Co zawiera tegoroczny program?

Międzynarodowe Targi Rowerowe Kielce Bike-Expo to inicjatywa polegająca na możliwości wystawienia się poszczególnych firm z branży rowerowej. Jest to miejsce spotkań dystrybutorów z producentami oraz przedsiębiorcami prowadzącymi własne sklepy rowerowe. Na targach obecne są także redakcje popularnych portali oraz wydawnictw papierowych z branży.

Oprócz udostępnionej do zwiedzania ekspozycji program targów jest bogaty w wiele innych ciekawych wydarzeń. W tym roku oprócz pokazów sprzętu zapraszamy zarówno firmy, jak i zwiedzających do wzięcia udziału w rowerowych POKAZACH MODY. Podczas trwających 5-minutowych występów tancerzy, firmy będą miały okazję do zaprezentowania swoich kolekcji kategoriach: ROWERY, AKCESORIA, KASKI oraz ODZIEŻ ROWEROWA w naprawdę widowiskowy sposób.

Targom towarzyszyć będą liczne spotkania branżowe, szkolenia i konferencje. Jedna z nich odbędzie się pod hasłem: zarządzanie ruchem rowerowym w mieście oraz turystyka rowerowa. Wśród zagadnień, które omawiane będą podczas konferencji znajdą się między innymi: promocja ruchu rowerowego, zagrożenia i potrzeby turystyki rowerowej, prezentacja trasy rowerowej Polska Wschodnia czy GPS w turystyce rowerowej.

Dodatkową atrakcją będą zaplanowane na trzy dni targów zawody rowerowe BIKE EXPO CONTEST, a w sobotę czyli ostatniego dnia odbędzie się Finał MTB CROSS MARATON. W przygotowaniu są również Rajdy Rowerowe z metą w Targach, warsztaty centrowania koła, łatania dętki itd. a na stosiku PTTK kompendium wiedzy na temat turystyki rowerowej: mapy, broszury, atlasy- z zaznaczonymi szlakami rowerowymi, czyli wszystko na temat jak i gdzie można taki rodzaj aktywnej turystyki uprawiać.

Podczas targów po raz kolejny zostaną przyznane specjalne nagrody i wyróżnienia dla najlepszych produktów kieleckich BIKE-EXPO.

Zapraszamy do Targów Kielce.