Baza Firm - Fitness


MissFIT Strefa Aktywnych Kobiet

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Siemońska 11
Kod Pocztowy: 42-500
Miasto: Będzin
Województwo: Śląskie
Dane kontaktowe:

Tel: 502403304
Email: missfit@onet.com.pl
Strona www: www.miss-fit.pl

Opis Firmy: MissFIT to wyjątkowe i niepowtarzalne miejsce, ponieważ zostało stworzone przez Kobietę dla Kobiet. To więcej niż klub fitness i wellness, ponieważ zakresem usług obejmuje potrzeby kobiet w różnym wieku. Kobiecy wystrój wnętrz, kameralna i przyjazna atmosfera oraz indywidualne podejście do każdej klientki sprawiają, że każda klientka czuje się u nas swobodnie jak w domu, jednak pod czujną opieką wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin.

Specjaliści z zakresu Dietetyki, Fizjoterapii, Psychoterapii a także Instruktorzy Fitness i Trenerzy Personalni, pomogą Ci mądrze zadbać o zdrowie, kondycję, figurę i dobre samopoczucie. Czas spędzony w MissFIT może być przyjemny i pożyteczny nie tylko dla Ciebie ale i Twojej małej pociechy, ponieważ z myślą o młodych mamach, w klubie znajduje się kącik rozrywki dla dzieci i organizowane są dla nich zajęcia rekreacyjne, by w jednym czasie mama z dzieckiem mogła aktywnie spędzić swój czas. Zapraszamy do miejsca radości ale i ciężkiej pracy nad własnym ciałem.
Znajduje się w:Śląskie

Opis działalności / Oferta: MissFIT Strefa Aktywnych Kobiet - to więcej niż klub fitness i siłownia dla kobiet, to pierwsze takie miejsce w Będzinie i prawdopodobnie jedyne na Zagłębiu.

Klub oferuje wszystko to, co potrzebne by zadbać o zdrowie, kondycję, figurę, urodę czy też dobre samopoczucie. W klubie oferowane są nie tylko zajęcia rekreacyjne dla kobiet, ale też dla ich dzieci. Na miejscu można zasięgnąć konsultacji dietetycznych, a także skorzystać z masaży.
Informacje:

Zasięg działalności: Krajowy
Dni pracy i Godziny otwarcia: Pn-czw: 8.00-21.00
Pt: 8.00-20.00
Sb: 8.00-13.00


Typ firmy: Usługi
  

Szukaj w Bazie Firm

Nowe Firmy w Bazie Firm