Baza Firm - Fitness


Studio Relaksu i Modelowania Sylwetki FABRYKA ENDORFINY

Dane adresowe:

Ulica i Nr: 1 maja 26
Kod Pocztowy: 43-300
Miasto: Bielsko-Biała
Województwo: Śląskie
Dane kontaktowe:

Tel: 733503645
Email: biuro.fabrykaendorfiny@gmail.com
Strona www: www.fabrykaendorfiny.com/

Opis Firmy: FABRYKA ENDORFINY to studio fitness, wyposażone w wysokospecjalistyczny sprzęt PowerSlim Active, Vacu Body Space, sauna infrared, lampa kolagenowa, rollmasażer, platforma wibracyjna, pasy masujące.

Udostępniamy nowoczesne urządzenia fitness wspomagające odchudzanie, likwidację cellulitu, rozstępów i kształtowanie sylwetki przy użyciu podczerwieni i jonizacji, drenażu limfatycznego, podciśnienia oraz stymulacji nerwowo-mięśniowej organizmu wywołanej drganiami mechanicznymi.
Oferujemy usługi w kameralnym, eleganckim wnętrzu zapewniając optymalne, komfortowe warunki do ćwiczeń dla kobiet. Jest to miejsce, w którym Panie w różnym wieku i o różnych kształtach mogą się czuć swobodnie.

Wyróżniamy się na tle istniejących klubów fitness, salonów kosmetycznych czy siłowni nowoczesnym sprzętem zgromadzonym w jednym miejscu. Naszymi atutami są również niepowtarzalna, kameralna atmosfera i indywidualne podejście do klienta, które skutkują uzyskaniem wymarzonych efektów. Opieka trenera personalnego i doradcy żywieniowego pomaga w utrzymaniu motywacji i realizacji zamierzonych celów.

Niewątpliwą zaletą jest także doskonała lokalizacja naszego studia w centrum Bielska-Białej z bezpłatnym dużym parkingiem przed budynkiem.

Skuteczne metody na odchudzanie połączone z relaksem w saunie infrared oraz masaż na roll masażerze wyróżniają nas na tle innych klubów fitness w Bielsku- Białej.
Informacje:

Zasięg działalności: Lokalny


Typ firmy: Usługi
  

Szukaj w Bazie Firm