Baza Firm - Fitness


WygodnyRower.pl - Sklepy rowerowe i serwis

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Smolna 10
Miasto: Warszawa
Województwo: Mazowieckie
Dane kontaktowe:

Tel: 888-498-498
Email: sklep(at)wygodnyrower.pl
Strona www: wygodnyrower.pl/pl

Opis Firmy: Stary rower dotarł do końca swych dni? Zmieniasz styl jazdy i rodzaj jednośladu a może poszukujesz prezentu, lub pierwszego rowerku dla swojego dziecka? Każdy zakup sprzętu powinien być dobrze przemyślany, nawet jeśli wymaga to kilku wizyt w sklepie rowerowym. Na pewno nie powinno się go dokonywać w przypadkowym miejscu.

Rekreacyjne kolarstwo to aktywność sezonowa i przed każdym rowerowym sezonem spotykamy się z wysypem ofert sprzedaży sprzętu – zwłaszcza poza sklepami rowerowymi. Okazjami sprzedawcy kuszą także w okresie pierwszych komunii czy dnia dziecka. Bez większej wiedzy technicznej łatwo w takim gąszczu ofert podjąć pochopne decyzje.

Gdzie udać się w poszukiwaniu nowego lub używanego sprzętu? Kupując rower możemy skierować się w kilka rożnych miejsc – od giełd i bazarów poprzez aukcje internetowe aż po profesjonalne sklepy oferujące szeroki wybór różnorodnego rodzaju sprzętu, bądź wyspecjalizowane w konkretnym typie kolarstwa.

Specjalistyczną obsługę, szeroki wybór sprawdzonego sprzętu, a także bezpieczeństwo zakupów gwarantują sklepy rowerowe. Oprócz gwarancji na zakupiony sprzęt dają one również profesjonalne wsparcie przy wyborze jednośladu. Fachowi sprzedawcy pomogą nie tylko dobrać rodzaj roweru do potrzeb klienta, ale także jego rozmiar czy zestaw akcesoriów. Także rower używany warto nabyć w sprawdzonym miejscu, które gwarantuje nie tylko rzetelny serwis rowerowy, ale też bezpieczeństwo pochodzenia sprzętu z legalnych źródeł.

Najlepszą formą zakupu jest wizyta w sklepie stacjonarnym, próbna jazda i rozmowa z doradcą. Jeśli jednak nie mamy takiego punktu w okolicy zawsze lepiej skorzystać z internetowego, ale zaufanego sklepu, z jasną polityka zwrotu czy gwarancji niż kupić rower w WygodnyRower.pl
Informacje:

Zasięg działalności: Krajowy


Typ firmy: Usługi / Handel
  

Szukaj w Bazie Firm

Nowe Firmy w Bazie Firm