Baza Firm - Fitness


W&P Cosmetics

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Czerwińskiego 6
Kod Pocztowy: 40-123
Miasto: Katowice
Województwo: Śląskie
Dane kontaktowe:

Tel: 327037788
Email: info@wp-cosmetics.pl
Strona www: www.wp-cosmetics.pl

Opis Firmy: W&P Cosmetics to od wielu lat wyłączny dystrybutor kosmetyków naturalnych produkowanych przez Ocean Pharma GmbH - renomowaną oraz ekskluzywną markę tworzącą unikalne i nieustannie rozwijane linie kosmetyków - skinicer® Repair Care, skinicer® Beauty oraz Spirularin®. W gronie twórców kosmetyków znajduje się m.in. podolog Anke Niederau (autorka Wielkiej Księgi Chorób Paznokci). Skuteczność produktów, oparta jest na wieloletnich badaniach zwieńczonych patentem pozyskania w naturalny sposób z mikroalgi Spirulina Platensis aktywnego składnika o nazwie Spiralin®. Substancja czynna Spiralin® jest bazą naszych produktów.

Opis działalności / Oferta: Kosmetyki marki pielęgnują, chronią, regenerują i rewitalizują. Doskonale uzupełniają codzienną praktykę w gabinecie podologicznym, dermatologicznym czy kosmetycznym. Również do stosowania w domu. Produkty przeznaczone są dla każdego typu, rodzaju skóry i cery. Szczególnie zalecane osobom z problemem grzybicy paznokci/skóry, opryszczką, kurzajkami, AZS, ŁZS, ZSC, trądzikiem czy przesuszoną, zrogowaciałą, pękającą skórą dłoni, stóp i pięt. Szczególnie rekomendowane diabetykom, dzieciom, osobom leczącym się onkologicznie. Co ważne, są bezpieczne dla kobiet w ciąży oraz karmiących. Produkty nie są testowane na zwierzętach. Sprawdź naszą ofertę i zostań naszym partnerem!
Informacje:

Zasięg działalności: Krajowy
Dni pracy i Godziny otwarcia: poniedziałek 9.00-17.00 wtorek 9.00-17.00 środa 9.00-17.00 czwartek 9.00-17.00 piątek 9.00-17.00


Typ firmy: Handel
  

Szukaj w Bazie Firm

Nowe Firmy w Bazie Firm