Baza Firm - Fitness


PowerFit FITNESS - ZUMBA

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Spółdzielców 71A
Kod Pocztowy: 62-510
Miasto: Konin
Województwo: Wielkopolskie
Dane kontaktowe:

Tel: 518 828 500
Strona www: power-fit.konin.pl/

Opis Firmy: PowerFit- to jeden z nielicznych klubów w mieście Konin, który proponuje zarówno doskonałą formę rozrywki, dobrego samopoczucia oraz poprawy naszej sylwetki. Na realne efekty nie trzeba długo czekać – programy treningowe są opracowywane przez specjalistów w taki sposób, aby aktywne spędzanie czasu nie kojarzyło się ze żmudnymi treningami, które przynoszą rezultaty dopiero po długotrwałych ćwiczeniach.

Opis działalności / Oferta: Treningi odbywają się w niewielkich grupach 8-13 osobowych, dzięki czemu można uzyskać znaczny komfort ćwiczeń, ogromne wsparcie instruktora i w rezultacie - osiągnąć szybsze i lepsze wyniki treningu. Nie ma ograniczeń wiekowych, a jedynie potrzeba, aby poczuć się dobrze i atrakcyjnie.

Zumba to nie znaczy zawsze to samo.

Klub PowerFit może się poszczycić zróżnicowaną ofertą zajęć według indywidualnych potrzeb i preferencji. Zajęcia spalające tkankę tłuszczową, modelujące sylwetkę, poprawiające ogólną kondycję ciała, mające zbawienne działanie na nasze zdrowie… i jednocześnie, zawsze wpływające na nasze dobre samopoczucie!

W ofercie są m. in. : Zumba, Zumba Step, TBC- Total body Condition, Aeroboks, zajęcia na „płaski brzuch”, Joga, Pumb oraz Step Dance i Step Sculpt.
Informacje:

Zasięg działalności: Lokalny


Typ firmy: Usługi
  

Szukaj w Bazie Firm

Nowe Firmy w Bazie Firm