Fitness - Książki

Jakiś czas temu w Internecie znalazłem coś ciekawego. Jest to strona „Technologie Zdrowia”, czyli wydawnictwo zajmujące się prowadzeniem badań i udostępnianiem skutecznych metod rozwiązywania problemów zdrowotnych. W ofercie tego wydawnictwa do tej pory znalazły się dwie interesujące książki w formacie e-booka, dzięki którym wiele osób poprawiło swój stan zdrowia. Należą do nich publikacje Pozbądź się trądziku i Pożegnanie z nadwagą. Jak jest praktyce? Otóż Pożegnanie z nadwagą został przez nas zakupiony i w poniższym artykule będziecie mogli zobaczyć jego recenzję.

Sposób na nadwagę

Pożegnanie z nadwagą

Nadwaga i otyłość to poważny problem społeczny. Niektóre osoby udają, że nie ma problemu, a inne starają się chwytać sposobów, dających kiepskie rezultaty. Wiele osób próbuje zmniejszyć ilość tłuszczu w ciele za pomocą takich metod jak liczenie kalorii, zamęczanie się treningami, diety eliminujące i łykanie dziesiątków „cudownych” tabletek. W praktyce żadna z tych metod nie daje długoterminowych rezultatów. Dlaczego? O tym przeczytasz w książce Pożegnanie z nadwagą, proponującej rewolucyjne podejście do problemu otyłości.

Autorzy dzięki analizie badań przeprowadzonych przez naukowców z całego świata odkryli sekret pięknej sylwetki. Nie obawiaj się naukowego języka – autor zrobił wszystko, by tekst był zrozumiały, a porady maksymalnie skuteczne.

Dzięki temu e-bookowi zyskają przede wszystkim osoby najbardziej potrzebujące obniżenia masy ciała, czyli chorujący na cukrzycę typu drugiego i miażdżycę, ale też osoby po prostu marzące o pięknej sylwetce.

Zapomnij o wydawaniu setek złotych miesięcznie na tabletki, które dają tymczasowy spadek wagi, a następnie efekt jojo. Nie będziesz musiał się głodzić i zachowasz nie tylko szczupły wygląd, ale to, co najważniejsze, czyli zdrowie.

Na temat odchudzania prowadzone są ciągle nowe badania. Kolejną korzyścią, którą osiągniesz po zakupie tego e-booka jest to, że będziesz mógł korzystać z aktualizacji tworzonych na podstawie nowych odkryć w tej dziedzinie.

Aby naprawdę pożegnać się z nadwagą, trzeba zrezygnować z jednorazowych metod, które obiecują szybkie efekty. Dzięki lekturze tego e-booka zyskujesz dostęp do kompleksowego programu utrzymującego prawidłową wagę. E-book jest polecany przez specjalistów w dziedzinie odchudzania z uwagi na kompleksowe podejście do zagadnienia. Dzięki niemu oszczędzisz pieniądze, które wydałbyś na restrykcyjne diety oferowane przez dietetyków i zyskasz zdrowie. Ten e-book również z całego serca mogę polecić, ponieważ badania w nim umieszczone są rzetelne.

Dodatkowe e-booki

Poza Pożegnaniem z nadwagą, wydawnictwo to oferuje pozycję Pozbądź się trądziku. To co wyróżnia TZ to to, iż porady dostępne w tej książce są przede wszystkim skuteczne! Książka powstała dzięki pracy z wieloma osobami, które borykały się z tymi problemami i wydawały mnóstwo pieniędzy na nieskuteczne metody leczenia.

Możliwość konsultacji

Technologie Zdrowia oferują kompletny program konsultacji objętych zniżką dla każdej osoby, która zakupi e-book. Wg Technologii Zdrowia, taki procent osób to około 2%, a dzieje się to dlatego, iż oba te e-booki mają w sobie ładunek skoncentrowanej, rzetelnej i dopracowanej wiedzy.