Tipy / Porady / Ćwiczenia

Trampoliny JUMPit

Fitness na trampolinach jest w modzie! Cały świat skacze. Dlaczego? Spalamy do 1000 kalorii podczas godzinnego treningu, poprawiamy kondycję i świetnie się bawimy. Poznajcie fenomen trampolin.

Modę na ćwiczenia na trampolinach obserwujemy od dłuższego czasu. Cały świat zakochał się w takiej formie sportu. Polska również. Kiedyś skakało się na małych okrągłych trampolinach w domu. Teraz wszystko się zmieniło. Trampoliny są większe, mają sześciokątny innowacyjny kształt oraz regulowany bar, który otwiera nowe możliwości treningów. Już większość klubów i siłowni oferuje taką formę zajęć. Przyciągają one rzeszę ludzi i pokazują, że fitness ciągle się rozwija.

Dlaczego kochamy trampoliny?

Skakanie na trampolinie sprawia niezwykłą radość. Fitness na trampolinach JUMPit odbywa się przy głośnej i znanej muzyce, dzięki czemu jest to dodatkowa zabawa. Przy lubianych radiowych przebojach lepiej się skacze i daje się z siebie jeszcze więcej! Dodatkowo pozbywamy się stresu i złych emocji. Co najważniejsze dbamy o swoje zdrowie, sylwetkę i formę. Godzina treningu na trampolinach pozwala spalić do 1000 kalorii! To więcej niż podczas biegania, aerobiku, jazdy na rowerze czy pływania. Na tle innych sportów, trampoliny wypadają najkorzystniej. Oprócz zgubienia wagi, poprawiamy ogólną kondycję i równowagę ciała. Nasz organizm pozbywa się toksyn a metabolizm lepiej pracuje. Przyspieszymy przemianę materii i zmniejszmy obrzęki. Natomiast ciało staje się smukłe i piękne. Nie ma, na co czekać, najwyższy czas zacząć uprawiać fitness na trampolinach. Przyjdź na trampoliny i zobacz ile jest z tego korzyści. Zabawa, nieskończona ilość endorfin i setki spalonych kalorii gwarantowane! Skacze już cała Polska.

Kto może skakać?

Dzięki temu, że trampoliny fitness JUMPit są największe na rynku (mają 137 cm średnicy) mogą skakać na nich wszyscy. Mata do skoków wykonana jest z amerykańskiego tworzywa PP Mesh, które jest uważane za jeden z najwytrzymalszych materiałów na świecie. Dlatego na trampolinę może wejść nawet osoba, która o większej wadze. Jest to polski sprzęt, co gwarantuje najwyższą jakość na rynku. Regulowany bar (rączka) umożliwia na dostosowanie pod siebie wysokości. Nieważna jest płeć uczestnika zajęć, wzrost, waga czy wiek. Przeszkoleni instruktorzy fitness, dostosują tak trening żeby każdy mógł się wspólnie dobrze ćwiczyć i bawić. Program treningowy został opracowany pod patronatem IFAA Polska, co daje pewność najwyższego poziomu i profesjonalizmu. Nie ma na co czekać, czas zacząć skakać!

Gdzie skakać?

Zajęcia na trampolinach JUMPit prowadzone są w całej Polsce. Na fitness możesz przyjść do klubów w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Zgierzu, Elblągu, Bydgoszczy, Gdańsku, Pruszczu Gdańskim, Koszalinie i Radomiu. Dla osób chętnych na taką aktywność fizyczną zapraszamy na stronę www.jumpit.fitness. Tam znajdują się wszystkie miasta, w których można skakać oraz więcej informacji.