Wydarzenia

Fit Expo 2013

Europejskie premiery, nowości w branży fitness, najnowsze trendy w suplementacji diety czy modowe trendy, a do tego potężna dawka wiedzy oraz intensywny trening „na żywo” – tak w skrócie można określić najważniejsze targi w branży - FIT-EXPO fitness & sport park, które odbędą się od 24 do 26 maja br. w Poznaniu.

FIT-EXPO to jedno z istotniejszych wydarzeń w Polsce dla ludzi związanych z branżą fitness. Na Międzynarodowych Targach Poznańskich po raz ósmy właściciele i menadżerowie klubów oraz centrów fitness, ośrodków Wellness & SPA, siłowni, OSiR-ów czy MOSiR-ów, ośrodków wypoczynkowych i rehabilitacyjnych oraz instruktorzy fitness zapoznają się z kompleksową, ściśle skrojoną, ofertą dostosowaną do ich potrzeb.

Co w branży piszczy

FIT-EXPO jest barometrem branży, gdyż mają tu miejsce polskie czy a nawet europejskie premiery.

 

Ludzie związani na co dzień z aktywnym i zdrowym stylem życia, zarówno zawodowo jak i osoby indywidualne, wiedzą, że w Poznaniu dostępna jest najszersza oferta sprzętu sportowego i fitness, urządzeń Cardio, sprzętu i akcesoriów siłowych, sprzętu rehabilitacyjnego, odżywek dla sportowców, parafarmaceutyków, mody sportowej i fitness, solariów i saun, wyposażenia dla klubów fitness i siłowni.

Kongres FIT-EXPO Trendy i Innowacje

Już po raz drugi targom FIT-EXPO w Poznaniu towarzyszyć będzie Kongres FIT-EXPO trendy i innowacje. Podczas Kongresu organizowanego w dniach 24–25 maja br. z myślą o właścicielach, menedżerach klubów fitness, a także trenerach personalnych, skupimy się na tematyce zarządzania klubem fitness oraz studiem treningu personalnego.
Zaproszeni prelegenci podpowiedzą m.in. jak poznać potrzeby klienta, by stworzyć optymalną ofertę, jak efektywnie sprzedawać swoje usługi, jak zbudować struktury, które zapewnią obsługę klienta klasy premium, jak włączyć media społecznościowe do swoich działań marketingowych.
EU4YA poruszy wszystkich

FIT-EXPO towarzyszyć będzie po raz siódmy Międzynarodowa Konwencja Fitness EU4YA, na którą już trwają zapisy.
W tym roku Konwencję poprowadzi 11 renomowanych szkół: LRF, Less Mills, Creative Professional Fitness, Open Mind, Profi Fitness School, IFAA, Zumba Fitness, Triball Fitness School, Akademia Instruktorów Sportu S4, Kuźnia Trenerów oraz  Fitness Source. W programie zaplanowano zajęcia, które poszerzą wiedzę instruktorów oraz rozruszają ciała wszystkich jej uczestników.

Premierowe wystąpienie w będzie miała szkoła LRF z Australii, która w tym roku wchodzi na rynek polski i europejski.
Po raz pierwszy Konwencja odbywać się będzie na pięciu salach. Oczywiście punktem głównym będą zajęcia step i dance. Nowością będzie oddzielna sala treningu funkcjonalnego. Z kolei w dwóch halach prowadzone będą zajęcia form body&mind. Osobna strefa będzie przeznaczona dla fanów Indoor Cycylingu, w której prowadzone będą zajęcia pod hasłem myride+event.
Sesje będzie prowadzić kilkudziesięciu uznanych instruktorów, przykładowo Izabela Kin, Agnieszka Mickiewicz, Lena Holmberg czy Nicco Kuca.

ZUMBA dla poznaniaków

W niedzielę pasjonaci sportu i aktywnego stylu życia będą mieć szansę wziąć udział w wielkim, trzygodzinnym maratonie ZUMBY. Ta niezwykle popularna forma aktywności łącząca taniec z aerobikiem od pewnego czasu bije rekordy popularności w Polsce. W maratonie będą mogli wziąć wszyscy, bez względu na wiek i kondycję, a tereny targów rozgrzeją gorące rytmy muzyczne jej towarzyszące.

Złoty Medal MTP

Po raz drugi, w nowej formule, na miesiąc przed targami wyłonieni zostaną Laureaci Złotego Medalu. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, a nagradzane produkty spełniają najwyższe wymagania pod względem jakości, innowacyjności rozwiązań technologicznych oraz atrakcyjności wzornictwa. Uczestnicy FIT-EXPO będą mogli glosować na Laureatów na stronie www.zlotymedal.mtp.pl oraz w STREFIE MISTRZÓW – specjalnie zaaranżowanym stoisku podczas trwania wydarzenia targowego. Tytuł WYBÓR KONSUMENTÓW 2013 zostanie przyznany zwycięzcy miesiąc po zakończeniu imprezy targowej.

Zapraszamy do wpisania terminu targów – 24 do 26 maja 2013 – w swój grafik zajęć.
Do zobaczenia na FIT-EXPO 2013.

Bilety:
Na stronie www.mtp24.pl możesz kupić bilet na:
Targi FIT-EXPO
Kongres FIT-EXPO Trendy i Innowacje

Więcej szczegółów o targach na stronie fitness.mtp.pl