Wydarzenia

Reebok Fitness Heroes powered by Samsung - Warszawa 2013

Już w najbliższy weekend, 31 sierpnia oraz 1 września odbędzie się finał czteromiesięcznej akcji Reebok Fitness Heroes powered by Samsung, której celem jest promocja różnych dyscyplin fitness.  Na warszawskiej Agrykoli na wszystkich odwiedzających oprócz darmowych treningów czekać będą liczne konkursy z nagrodami, pokazy fitness oraz spotkanie i wspólny trening z aktorką Julią Pietruchą.

W zabawie mogą wziąć udział wszyscy, którzy chcą spróbować swoich sił w treningu CrossFit oraz w zajęciach z jogi i taneczno-ruchowych. Gościem specjalnym warszawskiej akcji jest aktorka Julia Pietrucha, z którą w niedzielę będzie można porozmawiać oraz odbyć wspólny trening jogi.

 


Oprócz sportowych zmagań w mobilnej strefie fitness na każdego będzie czekać wiele atrakcji – od pokazów prezentowanych przez najlepszych instruktorów w Polsce, po możliwość startu w konkursie Reebok Fitness Heroes powered by Samsung.
Miłośnicy fitness w Warszawie będą mogli trenować w specjalnie do tego stworzonej mobilnej strefie z niezbędną infrastrukturą (sprzęt sportowy, podesty, namioty itp.), która rozstawi się w Parku Agrykoli na boisku wielofunkcyjnym.

- W zeszłym roku promowaliśmy CrossFit, tym razem chcemy zaprosić do wspólnych ćwiczeń wszystkich miłośników fitness – podkreśla Piotr Błaszczyk, Fitness Marketing Manager Reebok. – Przez cztery miesiące, odwiedzając 30 miast chcieliśmy pokazać nowe pomysły na treningi i zachęcić ludzi do aktywności.

Uczestnicy będą także mieli możliwość odwiedzenia aktywnej strefy Samsung oraz przetestowania aplikacji S Health dostępnej w najnowszym smartfonie Galaxy S4. Pozwala ona mierzyć efektywność ćwiczeń i postępy diety, dzięki czemu staje się osobistym trenerem, nadzorującym zdrowy styl życia.

Fitness to sposób na dobre samopoczucie, ale również społeczność ludzi, których łączy wspólna pasja. Reebok Fitness Heroes powered by Samsung to szansa na zaistnienie dla tych, którzy są w swoim środowisku prawdziwymi bohaterami. Nie muszą to być osoby najsilniejsze czy najsprawniejsze, ale są to ludzie, którzy żyją z pasją, są inspiracją dla innych i mają do opowiedzenia ciekawą historię. Być może fitness zmienił czyjeś życie? A może to ktoś, dzięki treningom, wpłynął na postawy innych? Może ktoś znalazł ciekawe miejsce treningów i stworzył wokół niego społeczność pasjonatów? Tacy ludzie będą bohaterami w kolejnych miesiącach.
Swoją historię może opowiedzieć każdy. Zgłoszenia będą przyjmowane za pomocą aplikacji dostępnej na https://www.facebook.com/Reebok oraz bezpośrednio na imprezach. Co miesiąc najciekawsze historie zostaną przedstawione na Facebooku, a użytkownicy profilu Reebok będą mogli wybierać te najciekawsze. Na koniec akcji w wielkim finale zostanie wyłonionych troje bohaterów – po jednym z każdej dyscypliny. Czekają na nich nagrody rzeczowe i kontrakt sponsoringowy z marką Reebok.

PROGRAM IMPREZY (harmonogram treningów)
Park Agrykoli, boisko wielofunkcyjne

31 sierpnia 2013
11:00 Pokaz Dance
11:30 Dance
12:30 Pokaz CrossFit część 1
13:00 CrossFit
14:00 CrossFit
15:00 Pokaz CrossFit część 2
15:30 CrossFit
16:30 CrossFit
17:30 Pokaz Joga
18:00 Joga

1 września 2013
11:00 Dance
12:00 CrossFit
13:00 CrossFit
14:00 Joga z udziałem Julii Pietruchy
15:00 Dance
16:00 CrossFit
17:00 CrossFit
18:00 Joga

 

Tematy: