Sprzęt / Wyposażenie, Kluby - Siłownia

bieżnia

Chcesz pobiegać ale ciężko z czasem bo dużo pracujesz? Chciałbyś regularnie ćwiczyć o dowolnej porze bez wychodzenia z domu? A może po prostu warunki pogodowe sprawiają, że sport na świeżym powietrzu jest utrudniony? Bieżnia elektryczna z serii WalkingPad będzie dla Ciebie idealna.

 

Nasze bieżnie są małych rozmiarów, pracują cicho, posiadają proste i intuicyjne sterowanie. Są pomysłowo zrobione a jednocześnie wykonane z bardzo dobrych materiałów.

 

Bieżnia domowa - sposób na trenowanie w domu

Bieżnia elektryczna to doskonały pomysł aby móc ćwiczyć w domu. Nie będzie nas wtedy interesował deszcz, zimna temperatura czy oblodzona powierzchnia. Bieżnia Xiaomi to idealne rozwiązanie na brak czasu czy złą pogodę. Wymaga jedynie troszkę przestrzeni, wygodnego stroju do biegania oraz chęci. Bieganie można śmiało połączyć z czytaniem, oglądaniem seriali a nawet pracą przy komputerze - tak takie modele bieżni też mamy.

 

Bieżnia domowa Xiaomi WalkingPad

Zdecydowałeś się już na zakup bieżni?

Proponujemy Ci funkcjonalny, niezawodny i sprawny sprzęt wysokiej jakości marki Xiaomi. Dostępne w naszym sklepie internetowym.

Nowoczesny design, konstrukcja która jest solidna oraz możliwość składania to tylko część atutów jakie posiada nasza bieżnia domowa.

Jest cicha w pracy, obsługa jest bardzo prosta.

 

Składana bieżnia domowa

Przy wyborze bieżni warto wziąć pod uwagę jakość wykonania. Dlatego bieżnia domowa WalkingPad jest solidnej i odpornej na uszkodzenia jednoczęściowej konstrukcji szkieletowej. Dzięki temu jest wytrzymała i stabilna. Bieżnie posiadają również elastyczny pas do biegania z amortyzującą warstwą EEVA. Warstwa ta zapewnia odpowiednią ochronę Twoim stawom. Wysokiej jakości materiału użyte w produkcji bieżni sprawiają, że są one niezwykle trwałe.

 

Bieżnia Xiaomi jest niezwykle intuicyjna w obsłudze

Nasza bieżnia pracuje w 3 trybach pracy: uśpienia, manualnym (możemy kontrolować prędkość) oraz automatycznym (prędkość zostanie automatycznie dostosowana do możliwości osoby ćwiczącej.

Na czytelnym panelu LCD możesz sprawdzić: prędkość, czas, dystans oraz kroki.

Dodatkowo trzymając w dłoni ergonomicznego pilota możesz samodzielnie zarządzać prędkością tak aby dostosować ją do danej chwili.

Bieżnia domowa Xiaomi współpracuje z aplikacją KS Fit. W aplikacji tej będziesz mógł ją konfigurować a także wyświetlać historie treningów i śledzić jakie czynisz postępy w codziennym bieganiu. Aplikacja ma również opcję zabezpieczenia przed dziećmi

 

Kup i ćwicz

Nasze bieżnie możesz śmiało wykorzystać do treningu biegowego lub marszowego. Będziesz dbał o formę nie wychodząc z domu. Będziesz mógł trenować marsz do 6 km/h a po ustawieniu rączki w pionie, bieg do 10-12 km/h (zależne od wybranego modelu).

Bieżnia pracuje niemal bezgłośnie. Moc silnika wynosi 1,25 hp.

Do bieżni dołączam instrukcje w języku polskim.

 

Nie wiesz jaką wybrać bieżnie domową? Zajrzyj, sprawdź i jeśli mieszkasz blisko to umów się na przetestowanie (Baranowo w okolicach Poznania). Jeśli ze względu na odległość nie możesz nas odwiedzić to zapraszamy Cię do naszego sklepu internetowego: https://walkingpad.pl/collections/bieznie

 

Zapewniamy darmową i ekspresową dostawę do każdego miejsca w Polsce.

Każda bieżnia domowa z naszej oferty jest objęta 24-miesięczną gwarancją. Prowadzimy również serwis pogwarancyjny.

Bieżnie można także zakupić na raty 0%

 

Jeśli masz jakieś pytania zapraszamy do kontaktu.

Zadbaj o swoje zdrowie razem z naszymi bieżniami Xiaomi WalkingPad