Suplementy / Odżywki / Witaminy - Siłownia

Limitowana seria napojów Tajemnice Mistrzów Sportu by OSHEE

Aktywnie uprawiasz sport? Zależy Ci na efektywnym treningu przynoszącym widoczne rezultaty? Sięgnij po nowy limonkowo-miętowy smak z limitowanej serii napojów izotonicznych Tajemnice Mistrzów Sportu by OSHEE. Teraz możesz nie tylko szybko zregenerować organizm zarówno podczas, jak i po wysiłku fizycznym, ale również poczuć orzeźwiającą moc limonki i mięty.Wysiłek fizyczny, w każdej formie, powoduje szybką utratę niezbędnych elektrolitów i węglowodanów, które mają istotny wpływ na naszą wytrzymałość i kondycję. Aby trening był efektywny, należy zadbać o optymalne nawodnienie swojego organizmu. Tutaj doskonale sprawdzają się napoje izotoniczne z limitowanej serii Tajemnice Mistrzów Sportu by OSHEE, a nowy smak limonkowo-miętowy przyjemnie orzeźwi Twoje ciało podczas intensywnym treningu.

Limitowana seria napojów Tajemnice Mistrzów Sportu by OSHEE została wzbogacona o nowy smak w odpowiedzi na potrzeby osób poszukujących napojów izotonicznych, które nie tylko gaszą pragnienie dzięki obecności elektrolitów - sodu i potasu oraz zawartości witamin (B3, B5, B6, B7, E), ale również przyjemnie smakują. Obecnie wśród napojów z serii Tajemnice Mistrzów Sportu by OSHEE każdy sportowiec znajdzie swój ulubiony smak. Można wybierać spośród sześciu owocowych smaków: limonkowo-miętowego, wiśniowego, pomarańczowego, wieloowocowego, cytrynowego oraz grejfrutowego.

Linia Tajemnice Mistrzów Sportu by OSHEE powstała przy współpracy z wybitnymi sportowcami, odnoszącymi sukcesy na skalę międzynarodową: Marcinem Gortatem, Dariuszem 'Tigerem' Michalczewskim, Mamedem Khalidovem oraz Marcinem Wasilewskim, którzy zdradzają tajemnice swoich sportowych sukcesów. Marka OSHEE, poprzez współpracę z Mistrzami Sportu, chce uświadomić wszystkim, jak dużą rolę w osiągnięciu sukcesu odgrywa odpowiednie dbanie o organizm i dostarczanie mu niezbędnych składników odżywczych. Jednocześnie OSHEE chce zachęcić do urozmaiconej aktywności fizycznej oraz rozwijania pasji, zgodnie z filozofią marki "Żyj i zwyciężaj".