Słownik pojęć

ZUMBA – to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku.

 

Jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami.

Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy.

Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist …. i wiele innych

 

Zumba - niesamowite połączenie fitnessu i tańca. Co spowodowało, że świat oszalał na jej punkcie? Nie jest tajemnicą, iż panuje absolutna moda na bycie fit. Ale dlaczego osoby ćwiczące tak chętnie wybierają właśnie zumbę?

Jak większość zajęć w grafikach klubów fitness - ten rodzaj aktywności pozwala spalić masę kalorii, ale nigdzie nie ma tak świetnej zabawy! Uczestnicy tańczą, klaszczą, zdarza się im nawet śpiewać! Gorące rytmy salsy, samby i bachaty same wprawiają biodra w ruch! Swój fenomen zumba zawdzięcza uczuciu, które towarzyszy każdemu z uczestników. To uczucie to radość! Uśmiechy nie bledną, nawet gdy zmęczenie daje o sobie znać. Nie trzeba też posiadać specjalnego sprzętu - wystarczy uśmiech. A na to stać każdego!

Tematy: