Wyjdź z domu

Primavera Conference & SPA

Pani Dorota Gardias spędziła tydzień w Primavera, korzystając z zabiegów pakietu „Będę mamą”. Była nimi zachwycona, a pod czujnym okiem naszych masażystek mogła czuć się bezpiecznie, dzięki czemu zabiegi przyniosły zaskakujący efekt całkowitego odprężenia.

 

Pani Dorota pod opieką Primavera promieniała każdego dnia! Na swoim blogu pani Dorota napisała, że pobyt i zabiegi, były dokładnie tym co potrzebowała – „A to wszystko w Jastrzębiej Górze gdzie jako przyszła mama ładowałam akumulatory no i przede wszystkim zażywałam relaksu.”Pani Dorota zachwalała również nasze atrakcje dla dzieci oraz naszą opiekę nad małymi gośćmi Primavera.  Świetna organizacja czasu i bardzo angażujące animacje sprawiają, że dzieci przez cały dzień miały „ręce pełne roboty”, dzięki czemu Pani Dorota i jej partner mogli oddawać się zabiegom w części SPA.

"Cieszymy się bardzo, że mogliśmy gościć Panią Dorotę oraz jej najbliższych w tak ważnym i wyjątkowym dla nich okresie. Mamy nadzieję, że nie było to nasze ostatnie spotkanie. "

 

Tematy:

SPA / BASEN / SAUNA / SOLARIUM