Wyjdź z domu

7. edycja Targów SPA&Wellness organizowanych przez Targi w Krakowie

Moda na zdrowie i urodę
Za nami kolejna 7. edycja Targów SPA&Wellness organizowanych przez Targi w Krakowie. Jedyna profesjonalna impreza w Polsce poświecona tylko i wyłącznie branżom SPA i wellness zgromadziła w tym roku blisko 2 tysiące uczestników.
Gotowa recepta na sukces
Wśród gości Targów znaleźli się inwestorzy, właściciele i menedżerowie ośrodków SPA, hoteli, siłowni, a także specjaliści, masażyści, trenerzy, terapeuci i architekci. Do Krakowa przyjechali głównie po to, by poznać nowości, nawiązać kontakty biznesowe, wymienić informacje i doświadczenia.
Ogromnym atutem minionej edycji Targów SPA&Wellness była starannie przygotowana część merytoryczna. Bogaty program towarzyszący obejmował cykl szkoleń i wykładów prowadzonych przez branżowych ekspertów. Cieszyły się one ogromnym zainteresowaniem zwiedzających targi profesjonalistów, którzy mogli podnieść swoje kwalifikacje, dowiedzieć się wszystkiego o skutecznych technikach sprzedaży oraz poznać sprawdzone przepisy na stworzenie wyjątkowego SPA, pozyskiwanie klientów czy kontrolowanie budżetu.

Prezentacje i produkty
Podczas zakończonej edycji Targów wystawcy prezentowali m.in. jak w kosmetologii można wykorzystać nanotechnologię i komórki macierzyste roślin. Nie zabrakło najwyższej klasy sprzętu do gabinetów SPA oraz prezentacji innowacyjnych zabiegów. Ponadto na odwiedzających czekała ogromna ilość produktów kosmetycznych pomagających profesjonalistom radzić sobie z problemami swoich klientów - zmarszczkami, rozstępami, bliznami, zbędną tkanką tłuszczową czy wiotką skórą.Najlepsi w branży
Tradycyjnie drugiego dnia Targów wyłoniono najlepsze produkty i usługi prezentowane podczas wystawy. Komisja konkursowa w składzie: Mariusz Nieścior (przewodniczący, Polski Instytut Spa i Wellness), Anna Wydra-Nazimek (NEZA Group), Aneta Muller (SPA CONSULTING), Leszek Kryniewski (Press & Media), Iwona Miliszkiewicz-Bielak (Targi w Krakowie Sp. z o.o.) przyznała nagrody główne i wyróżnienia w trzech kategoriach:


1. Urządzenia i wyposażenie do SPA i Wellness

Nagroda Główna
•    GANBANYOKU BED, Tech Sp. z o.o.
wyróżnienie
•    Płyty z muzyką relaksacyjną „SOLITUDES”, Press & Media

2. Kosmetyki do SPA

Nagroda Główna
•    FITOMELATONINA, F.H.U. „SENSUAL WORLD” Zofia Rompalska
•    Linia Skinvision – 4-wymiarowa redukcja zmarszczek, ETRE BELLE POLSKA Iwona Wójcik

3. Urządzenia kosmetyczne

Nagroda Główna
•    LIPOBELT, Elecpol Sp. z o.o.
wyróżnienie
•    Vela Slim, YASUMI s.c.


Zapraszamy do EXPO Kraków!
Kolejna, 8 edycja Targów odbędzie się już w nowej siedzibie Targów w Krakowie.

 

SPA / BASEN / SAUNA / SOLARIUM