Sport i Rekreacja

Jak przygotować się na Euro 2016

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej "Euro 2016" we Francji zbliżają się wielkimi krokami. Szansy zakupu biletów (przynajmniej oficjalnymi kanałami) już nie ma. Wciąż jednak pozostało dość czasu, aby we własnym zakresie przygotować się do tego wielkiego futbolowego święta. Chcesz wiedzieć, jak szybko i sprawnie urządzić przydomową strefę kibica dla rodziny i znajomych? Oto kilka wskazówek.

Zapewnij swoim bliskim widok lepszy niż z trybun

Pierwszy gwizdek Euro 2016 będzie można usłyszeć już 10 czerwca o godzinie 21.00, kiedy to gospodarz mistrzostw, Francja, na stadionie w St. Denis podejmować będzie reprezentację Rumunii. Nasze przygotowania do celebrowania europejskiego święta futbolu powinny się zakończyć najpóźniej tego dnia. A kiedy i od czego powinny się rozpocząć? Im wcześniej, tym lepiej, a najlepiej od jak najszybszych odwiedzin w sklepie RTV z bogatą ofertą sprzętu audiowizualnego.

Do oglądania spotkań rozgrywanych we Francji konieczny jest dobrej jakości odbiornik telewizyjny lub projektor. O ile sam telewizor to opcja obliczona nieco bardziej na przebywanie w pomieszczeniach zamkniętych, o tyle profesjonalny projektor pozwala cieszyć się jakością HD również na wolnym powietrzu (np. w przydomowym ogrodzie). Z uwagi na zapowiadane wysokie (nawet jak na czerwiec) temperatury oraz dużą uniwersalność projektorów, warto zainwestować w tego typu urządzenie. Szczególnie, jeśli chcemy poczuć się jak kibice uczestniczący we wszystkich spotkaniach na żywo.

Zadbaj o "catering" i odpowiednia "oprawę" meczu

Polacy swój pierwszy mecz we Francji rozegrają 12 czerwca o 18.00 przeciwko Irlandii Północnej. Na to wydarzenie wszyscy powinni być już zaopatrzeni nie tylko w porządny telewizor czy projektor, ale i w stroje reprezentacji narodowej, szaliki, flagi i wszelkie inne kibicowskie gadżety. Przyozdobienie domu biało-czerwonymi barwami i wywieszenie flagi szczególnie w tych dniach powinno być obowiązkiem każdego Polaka. Możemy się również spodziewać, że tak, jak w trakcie mistrzostw organizowanych wspólnie z Ukrainą w 2012 roku, tak i teraz kierowcy podkreślą jedność z reprezentacją za pomocą biało-czerwonych chorągiewek, kokard lub proporców.

Oczywiście, jeśli już przygotujemy nasza własną, przydomową strefę kibica z doskonałej jakości obrazem i dźwiękiem oraz przyozdobimy ją barwami narodowymi, warto byłoby pomyśleć o tych, z którymi przeżywać będziemy niezapomniane chwile towarzyszące grze biało-czerwonych. Rodzina, sąsiedzi, znajomi i przyjaciele – wszystkich ich należy odpowiednio ugościć i zapewnić odpowiednie warunki do delektowania się piłkarskim widowiskiem. W tym celu warto zadbać wcześniej o dobrego, dużego grilla i spory zapas żywności oraz napojów chłodzących.

Wzmocnij swój budżet udanym transferem gotówki

Przygotowania te będą, rzecz jasna, wymagały od nas pewnych wydatków, jednak i na to są sposoby. Szybka pożyczka konsumencka od Mini-Credit pozwala w ciągu zaledwie 15 minut zasilić nasz portfel nawet o 5 tys. zł. Na zwrot pożyczonej sumy mamy 30 dni (dokładnie tyle, ile trwa Euro). Emocje i wrażenia, jakich możemy być świadkiem w tym czasie, z całą pewnością warte będą kilkukrotnie więcej niż koszty pożyczki.

Artykuł powstał przy współpracy z: https://www.mini-credit.pl/