Odzież, Sprzęt, Moda

Sukienka turkusowa w KiK

Ubrania w intensywnych kolorach to hit tego lata. Szukając inspiracji w nadchodzącym sezonie sięgajmy po odważne akcenty, które ożywią nasz codzienny look. Sieć sklepów KiK proponuje modne bluzki, tuniki i spodnie w soczystych odcieniach turkusu.

Bluzki z bawełny zdobione koronkową wstawką lub plecionymi ramiączkami nadadzą codziennym stylizacjom letniego charakteru. Podobnie zwiewne tuniki w modnym fasonie, wykończone ozdobnym frędzelkiem. Dzięki nasyconym odcieniom turkusu osiągniemy wrażenie świeżości i swobody.

 

Do tak dobranej góry warto dopasować stonowane dodatki. W ten sposób zachowamy równowagę i stworzymy atrakcyjny, letni zestaw.

Bluzki KiK zdobione koronką lub plecionymi ramiączkami – 21,99 zł, zwiewne tuniki zdobione frędzelkiem – 34,99 zł

Dopasowane rurki w modnym kolorze to hit tego lata. Dobierzmy do nich luźną bluzkę, a stworzymy prawdziwie wakacyjny zestaw, który sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i podczas wyjazdu. Z kolei dopasowana, krótka spódnica będzie mocnym akcentem, który przykuje uwagę modnym fasonem i ożywczym kolorem. Wykonana z bawełny, będzie niezastąpiona podczas upalnych dni.

Dopasowane rurki z dżinsu i spódnice KiK - 69,99 zł oraz 16,99 złKiK Textil sp z o.o.
ul. Modrzewskiego 15/17
50-156 Wrocław