Skóra, Włosy, Paznokcie

johnson's baby oliwka w żelu

Jedwabista, gładka i miękka skóra jest marzeniem wielu kobiet, a nie ma nic delikatniejszego od miękkiej skóry dziecka. To marzenie może stać się rzeczywistością zarówno latem jak i zimą dzięki regularnej pielęgnacji opartej na głębokim nawilżaniu.

Poznaj tajemnicę przyjemnego i bardzo wygodnego rytuału nawilżenia oliwkami JOHNSON’S® Baby, które dbają doskonale zarówno o delikatną skórę dziecka jak i dorosłego. Zamiast kremów i balsamów wybierz oliwkę w żelu lub w płynie JOHNSON’S® Baby w ulubionym wariancie zapachowym, a wkrótce przekonasz się, że Twoja skóra stanie się miękka w dotyku jak jedwab.

Najlepsze dla dziecka, Najlepsze dla Ciebie

Każdego dnia skóra narażona jest na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Gorące powietrze, chłód, mróz – to wszystko przekłada się na wygląd i kondycję naszej skóry. Ciepłe, słoneczne promienie, choć wywołują uśmiech na naszych twarzach, sprawiają też, że skóra traci miękkość i elastyczność, staje się sucha i odwodniona. Szczególnie latem należy więc zadbać o odpowiednią pielęgnację, która przywróci Twojej skórze promienny blask. Natomiast zimą otuli ochronnie nawilżającym płaszczem.

W obu przypadkach doskonałym wyborem są delikatne oliwki JOHNSON’S® Baby, które wiążą i zatrzymują wodę w skórze, poprawiając poziom jej nawilżenia. Opracowane z myślą o pielęgnacji delikatnej skóry noworodków, oliwki JOHNSON’S® Baby doskonale sprawdzą się nawet dla najbardziej wrażliwej skóry. Do wyboru są oliwki w żelu lub w płynie w różnorodnych wariantach zapachowych. Pozwól sobie na odrobinę pielęgnacyjnego luksusu i już dziś przekonaj się, jak miękka  i delikatna może być Twoja skóra dzięki nowemu rytuałowi pielęgnacyjnemu z oliwką JOHNSON’S® Baby.

Nowy rytuał pielęgnacji – 2 razy więcej nawilżenia dla Twojej skóry

Sekretem nowego rytuału pielęgnacyjnego jest aplikacja oliwki JOHNSON’S® Baby na mokrą skórę, dzięki czemu zatrzymamy dwukrotnie więcej wilgoci niż stosując wiodące balsamy. Swoją wysoką skuteczność oliwka zawdzięcza olejowi parafinowanemu – składnikowi zaliczanemu do grupy emolientów. Dermatolodzy podkreślają, że olej parafinowy jest jedną z najskuteczniejszych substancji nawilżających. Tworzy on na skórze warstwę okluzyjną, która zmiękcza i wygładza naskórek, zapobiega nadmiernemu parowaniu wody ze skóry oraz nadaje niezwykłą miękkość i gładkość. Po prostu Twoja skóra może być tak miękka jak skóra dziecka.

3 kroki do miękkości

- Weź prysznic lub kąpiel

Twoje ciało może potrzebować także rewitalizującego złuszczania by w pełni skorzystać z benefitów nawilżania oliwką JOHNSON’S® Baby.

- Zastosuj oliwkę JOHNSON’S® Baby

Gdy Twoja skóra jest jeszcze wilgotna nanieś na ciało oliwkę JOHNSON’S® Baby. Oliwka rozprowadza
się tak łatwo, że zdążysz ją nałożyć nawet podczas zabieganego poranka.

- Osusz ciało

Staraj się nie wycierać skóry, ale osusz ją delikatnie. Gdy Twoje ciało jest już suche owiń je miękkim szlafrokiem i ciesz się nieodpartą miękkością swojej skóry.

 

Tematy: