Skóra, Włosy, Paznokcie

Zadbaj o skórę teraz, utrzymaj piękno cały rok

Skóra to największy narząd ciała człowieka. Pełni wiele niezwykle ważnych funkcji, jak udział w gospodarce wodno- elektrolitowej, percepcja czy (co najważniejsze) mechaniczna obrona organizmu przed zewnętrznymi czynnikami fizycznymi, chemicznymi i biologicznymi.

Latem, gdy temperatury sprzyjają lżejszym ubraniom i opalaniu, chcemy jak najwięcej korzystać z  dobroczynnego działania promieni słonecznych. Poprawia nam się humor, produkujemy witaminę D, skóra zyskuje piękny, złocisty odcień. Jednak słońce, jak każdy lek, należy stosować z umiarem. W wyniku nadmiernej i zbyt długotrwałej ekspozycji na słońce, nasza skóra jest szczególnie narażona na zniszczenie. Zbyt intensywne opalanie może skutkować przebarwieniami oraz przyspieszonym starzeniem się skóry- w wyniku niszczenia włókien kolagenowych skóra traci jędrność i sprężystość a po czasie pojawiają się niechciane zmarszczki.


By nie dopuścić do nieodwracalnych zmian w strukturze skóry, powinno się unikać ekspozycji na promieniowanie UV. Doskonale jednak wiemy, że nie da się (szczególnie latem) całkowicie uniknąć słońca. Najpopularniejszym sposobem zabezpieczania skóry  są kremy z filtrami UV. One zabezpieczają skórę przed poparzeniem, jednak spowalniają także proces opalania. Dlatego dla wszystkich tych, którzy cenią sobie zdrową skórę a jednocześnie doskonałą opaleniznę, proponujemy rozwiązanie idealne- przyrząd do samodzielnego opalania ciała Rio PROAIRBRUSH SELF TAN. Dzięki niemu można uzyskać śliczną i równomierną opaleniznę, bez wystawiania się na działanie szkodliwych promieni UV. To również doskonała alternatywa dla użytkowników solariów oraz osób, które podczas wymarzonego urlopu nie miały zbyt przyjaznych warunków do opalania. Efekt użycia urządzenia marki Rio jest natychmiastowy.

Jeśli jednak masz już za sobą długie godziny spędzone się na słońcu, bądź zauważyłaś na twarzy głębsze zmarszczki, również mamy coś specjalnie dla Ciebie. Rio 60 SECOND NECK TONER to urządzenie służące do poprawy wyglądu skóry twarzy. Wzmacnia jej elastyczność poprzez elektrostymulację mięśni oraz jontoforezę. Jeśli chcesz wzmocnić skuteczność działania tego urządzenia, podczas zabiegu zastosuj dodatkowo kolagen oraz retinol (dostępne w aptekach). Wnikną one głęboko w skórę, odżywiając ją i widocznie poprawiając jej kondycję. Jeśli jednak nie chcesz czekać na efekty działania zabiegów wzmacniających, a czeka Cię ważna kolacja lub przyjęcie, możesz także zastosować doraźnie wypełniacz zmarszczek  Rio WRINKLE FILLER x 3. Dzięki zastosowaniu unikalnej technologii kropel silikonowych, preparat dokładnie wypełnia zmarszczki mimiczne. Skóra w kilka chwil staje się znów gładka i odmłodzona. Wielką zaletą jest możliwość stosowania preparatu pod makijażem. Jest on niewidoczny, a Twoja skóra zdaje się promieniować młodzieńczym blaskiem.

Słońce, oprócz fotostarzenia skóry, powoduje także jej przebarwienia. Niechciane plamy są powakacyjną zmorą wielu kobiet i mężczyzn. W ich usuwaniu pomocne są odpowiednie preparaty kosmetyczne oraz zabiegi mikrodermabrazji- czyli złuszczania naskórka. Zabiegi takie zwykle wykonywane są w profesjonalnych salonach kosmetycznych, jednak dziś można już zakupić odpowiednie urządzenia do użytku domowego. Takim przyrządem jest na przykład Rio CRYSTAL RENEW. Wykorzystując nowoczesną technologię próżniową, dostarcza stały strumień naturalnych kryształów korundu bezpośrednio do skóry.  Obsługa Crystal Renew jest niezwykle prosta i bezpieczna. Kryształki ścierając kolejne warstwy martwego naskórka ujędrniają skórę i czynią ją bardziej napiętą. Dzieje się to na skutek pobudzania głębszych warstw skóry, które stymulowane są do naturalnej odnowy. Czas trwania jednego zabiegu na twarz to zaledwie około 10 minut. W krótkim czasie będziesz wyglądać świeżo i młodo.

Podobne działanie, choć łagodniejsze, ma szczoteczka do oczyszczania skóry twarzy Rio Sonic Leanse. Używa ona mikropulsujących ultradźwięków dla uzyskania jeszcze lepszych wyników pracy.  Można stosować ją codziennie do peelingu twarzy oraz oczyszczania zatkanych porów. Po tym zabiegu skóra staje się promiennie młoda i odświeżona. Pozy są pozamykane i niewidoczne. Regulacja poziomu mocy pozwala na pełną indywidualizację ustawień pracy tego wspaniałego urządzenia. Jeśli chcemy, możemy używać jej do delikatnego złuszczania naskórka, bądź mocniejszego oczyszczania głębszych partii skóry.

Dbanie o skórę nie wymaga od nas wielkich nakładów pracy i pieniędzy. Wystarczy trochę czasu i cierpliwości, by uzyskać naprawdę spektakularne efekty. A jeśli takie zabiegi pielęgnacyjne wejdą nam w nawyk, to możemy mieć pewność, że starość przyjdzie znacznie później, niż u naszych rówieśników.  Wszystkie te urządzenia do pielęgnacji ciała są już dziś dostępne w sklepie redcoon.pl. Nie czekaj, zadbaj o swoje ciało i ciesz się zdrową i młodą skórą przez cały rok.

 

ZDROWIE / URODA / KOSMETYKI / ODZIEŻ