Zdrowa Żywność

Tran norweski GAL

Mamy przyjemność poinformować, że Tran Norweski firmy GAL został doceniony przez grono internautów, uzyskując miano najlepszego tranu norweskiego na rynku. Potwierdziło to badanie ankietowe przeprowadzone przez firmę GreyTree D.Goźliński i Wspólnicy na zlecenie naszej firmy. Ankieta została przeprowadzona w okresie od kwietnia do maja 2013 w sieci Internet i prawidłowo wypełniło ją ponad 1000 osób.

Sam kwestionariusz składał się z 9 pytań, podzielonych na 3 grupy. Pierwsza z nich miała na celu poznanie stosunku ankietowanych do prozdrowotnych właściwości tranu norweskiego. Druga natomiast badała opinie konsumenckie i dotyczyła między innymi preferowanego miejsca zakupu tranu oraz preferencji smakowych. Ostatnia, trzecia część pozwoliła bezpośrednio wyłonić najlepszy tran spośród popularnych produktów konkurencyjnych.

Wyniki badania ankietowego potwierdziły ogólne przekonanie badanych o pozytywnym wpływie tranu norweskiego na zdrowie człowieka. Pytanie dotyczące miejsca zakupu potwierdziło, że najpopularniejszym miejscem w którym nabywamy tran norweski jest apteka, choć coraz większe znaczenie zyskują sklepy i apteki internetowe.

Kryterium, którym kierujemy się w wyborze pożądanego produktu jest pojemność opakowania, jego wygląd, walory smakowe oraz cena. Zdecydowanie smak cytrynowy cieszy się największą popularnością. Niemal 62% ankietowanych w odniesieniu do powyższych walorów wybrało Tran Norweski firmy GAL jako ten, który najlepiej dopasowany jest do potrzeb rynkowych. Aż 90 % badanych uznało natomiast tran GAL jako najlepszy tran norweski na polskim rynku.

Nie ukrywamy, że wyniki badania ankietowego przeprowadzonego przez firmę GreyTree są dla nas satysfakcjonujące i odzwierciedlają trud jaki codziennie wkładamy w to, by zaspokoić potrzeby naszych konsumentów. Najbardziej cieszy nas fakt, że zostaliśmy wyróżnieni przez klientów na tle bardzo wymagającej konkurencji. Chcielibyśmy Wam kolejny raz podziękować za zaufanie do naszej marki i jednocześnie zapewnić, że jakość, bezpieczeństwo i zaspokajanie Waszych potrzeb pozostanie naszą dewizą na zawsze.

 

DIETA / ZDROWA ŻYWNOŚĆ / ODCHUDZANIE