Zdrowe Żywienie

Sport / Rekreacja

Jakie suplementy są najlepsze dla sportowców?

Pojęcie suplementacji w odniesieniu do sportowców nabrało we współczesnej rzeczywistości bardzo szczególnego znaczenia. Na ry...

Dieta / Odchudzanie

Kosmetyki

Wyjdź z domu

Primavera Conference & SPA

Pani Dorota Gardias spędziła tydzień w Primavera, korzystając z zabiegów pakietu „Będę mamą”. Była nimi zachwycona, a pod czujnym okiem naszych masażystek mogła czuć się bezpiecznie, dzięki czemu zabiegi przyniosły zaskakujący efekt całkowitego odprężenia.

 

Pani Dorota pod opieką Primavera promieniała każdego dnia! Na swoim blogu pani Dorota napisała, że pobyt i zabiegi, były dokładnie tym co potrzebowała – „A to wszystko w Jastrzębiej Górze gdzie jako przyszła mama ładowałam akumulatory no i przede wszystkim zażywałam relaksu.”Pani Dorota zachwalała również nasze atrakcje dla dzieci oraz naszą opiekę nad małymi gośćmi Primavera.  Świetna organizacja czasu i bardzo angażujące animacje sprawiają, że dzieci przez cały dzień miały „ręce pełne roboty”, dzięki czemu Pani Dorota i jej partner mogli oddawać się zabiegom w części SPA.

"Cieszymy się bardzo, że mogliśmy gościć Panią Dorotę oraz jej najbliższych w tak ważnym i wyjątkowym dla nich okresie. Mamy nadzieję, że nie było to nasze ostatnie spotkanie. "

 

Tematy:

Zaloguj się do portalu, aby dodać komentarz

Zdrowie, Ciało, Umysł

Zabiegi kosmetyczne polecane na jesień

Zabiegi kosmetyczne wykonywane jesienią to zazwyczaj zabiegi złuszczające oraz regenerujące skórę. Jesień oraz wczesna ...

Ostanio komentowane

Skóra, Włosy, Paznokcie

SPA / Basen / Sauna

Wizyta w spa

Ostatnio na topie pojawił się nowy sposób na spędzenie chwil relaksu w malowniczym plenerze, w ...

Więcej w: Wyjdź z domu

Fitness, Ćwiczenia, Joga Pilates