Zdrowe Żywienie

Tran Norweski GAL doceniony przez internautów

Mamy przyjemność poinformować, że Tran Norweski firmy GAL został doceniony przez grono internautów, uzyskując mi...

Sport / Rekreacja

Jakie suplementy są najlepsze dla sportowców?

Pojęcie suplementacji w odniesieniu do sportowców nabrało we współczesnej rzeczywistości bardzo szczególnego znaczenia. Na ry...

Dieta / Odchudzanie

Kosmetyki

Odchudzanie / Dietetyka

Zdrowe biuro

W pracy spędzamy bardzo dużo czasu i odpoczynek po całym dniu jest bardzo ważne aby się nie wypalić. Tutaj musimy zwrócić uwagę na to czy pracujemy fizycznie czy umysłowo. Jedną wspólną cechą typów pracy jest to, że musimy odpoczywać, aby nie wypalić się zawodowo i "życiowo". Na pewno wypoczynek powinien w pewnym sensie odtruwać organizm od złych emocji, regenerować zmęczone mięśnie (siedząc też nadwyrężamy różne partie mięśni) a co najważniejsze musimy odpocząć psychicznie. Nie możemy uważać, że "typowy weekend" jest czasem odpoczynku.

Według wielu lekarzy najważniejszy jest kręgosłup i nogi ponieważ przy każdej pracy obciążony i musimy na ten element zwrócić bardzo dużą uwagę. Powinniśmy poświęcić na gimnastykę poświęcić chociaż 15 minut. Skłony i rozciąganie jest elementem ważnym, ponieważ odprężamy mięśnie pleców. Po takiej gimnastyce powinniśmy się położyć na 15 minut i całkowicie odprężyć ciało. Najlepiej podłożyć sobie pod nogi poduszki, aby przepływ krwi był jak najlepszy. W tym czasie także powinniśmy wprowadzić się w stan "zawieszenia" - jest to stan w którym o niczym nie myślimy. W tym czasie słyszymy nawet bicie serca.

Po takim relaksie poprawimy na wieczór swój stan psychiczny i fizyczny.

Zaloguj się do portalu, aby dodać komentarz

Zdrowie, Ciało, Umysł

Ostanio komentowane

Skóra, Włosy, Paznokcie

SPA / Basen / Sauna

Wizyta w spa

Ostatnio na topie pojawił się nowy sposób na spędzenie chwil relaksu w malowniczym plenerze, w ...

Więcej w: Wyjdź z domu

Fitness, Ćwiczenia, Joga Pilates