Wydarzenia Fitness, Wellness, Siłownia, Zdrowie, Aktywnie, Basen, SPA

Wydarzenia

Nowy rok to okres, w który każdy z nas wkracza z jakimś postanowieniem. Często dotyczą one zmiany trybu życia, zdrowego odżywiania i pracy nad sylwetką. Groupon odpowiada na te potrzeby i motywuje swoich klientów do spełnienia noworocznych postanowień. Dlatego też firma, w ramach kampanii „W 2016…Postaw na siebie”, opracowała z Kasią Bigos wyjątkowy plan treningowy, do pobrania za darmo.

Więcej…

Wydarzenia

Ludzie od zarania dziejów chcieli wyglądać ładnie. Kobiety przywiązywały wagę do ubioru, fryzury i makijażu, a mężczyźni dbali o formę i kondycję. Dzisiaj wszyscy pragniemy być zarówno piękni, jak i zgrabni. Panowie coraz częściej odwiedzają salony kosmetyczne, a na siłowni zaczyna przybywać pań. Wygląd to nie tylko dobre samopoczucie, ale także gwarancja powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym. Uparcie dążymy do ideałów lansowanych przez media, gdyż atrakcyjny wygląd kojarzymy z sukcesem. W tej całej gonitwie nie wolno zapomnieć, że dbanie o siebie to nie tylko moda, ale także ukłon w stronę naszego zdrowia.

Więcej…

Wydarzenia

Reebok Fitness Heroes powered by Samsung - Warszawa 2013

Już w najbliższy weekend, 31 sierpnia oraz 1 września odbędzie się finał czteromiesięcznej akcji Reebok Fitness Heroes powered by Samsung, której celem jest promocja różnych dyscyplin fitness.  Na warszawskiej Agrykoli na wszystkich odwiedzających oprócz darmowych treningów czekać będą liczne konkursy z nagrodami, pokazy fitness oraz spotkanie i wspólny trening z aktorką Julią Pietruchą.

W zabawie mogą wziąć udział wszyscy, którzy chcą spróbować swoich sił w treningu CrossFit oraz w zajęciach z jogi i taneczno-ruchowych. Gościem specjalnym warszawskiej akcji jest aktorka Julia Pietrucha, z którą w niedzielę będzie można porozmawiać oraz odbyć wspólny trening jogi.

 

Więcej…

Wydarzenia

FIT-EXPO 2013 fitness & sport park

Blisko 75 wystawców, 3500 zwiedzających, trzy Złote Medale, 15 nowości, 7000 m2 powierzchni, 800 osób ćwiczących, prezentacje na żywo sprzętu i akcesoriów oraz solidny bagaż wiedzy po towarzyszącym targom II Kongresie Trendy i Innowacje – za nami targi FIT-EXPO 2013 fitness & sport park, które odbyły się od 24 do 26 maja br.

To wydarzenie było dedykowane dla profesjonalistów i indywidualnej publiczności. Przez dwa pierwsze dni ekspozycje targowe odwiedzili specjaliści: właściciele i menadżerowie klubów oraz centrów fitness, ośrodków Wellness & SPA, siłowni, ośrodków wypoczynkowych i rehabilitacyjnych oraz instruktorzy fitness. W trzeci dzień podwoje targowe otwarły się dla sympatyków sportu.

Więcej…

Wydarzenia

Fit Expo 2013

Europejskie premiery, nowości w branży fitness, najnowsze trendy w suplementacji diety czy modowe trendy, a do tego potężna dawka wiedzy oraz intensywny trening „na żywo” – tak w skrócie można określić najważniejsze targi w branży - FIT-EXPO fitness & sport park, które odbędą się od 24 do 26 maja br. w Poznaniu.

FIT-EXPO to jedno z istotniejszych wydarzeń w Polsce dla ludzi związanych z branżą fitness. Na Międzynarodowych Targach Poznańskich po raz ósmy właściciele i menadżerowie klubów oraz centrów fitness, ośrodków Wellness & SPA, siłowni, OSiR-ów czy MOSiR-ów, ośrodków wypoczynkowych i rehabilitacyjnych oraz instruktorzy fitness zapoznają się z kompleksową, ściśle skrojoną, ofertą dostosowaną do ich potrzeb.

Co w branży piszczy

FIT-EXPO jest barometrem branży, gdyż mają tu miejsce polskie czy a nawet europejskie premiery.

 

Więcej…

Wydarzenia

Wielka fitnessowa fiesta – jak podsumowała Międzynarodową Konwencję Fitness EU4YA w Poznaniu jedna z uczestniczek – zgromadziła rekordową liczbę szkół fitness, bo aż dziesięć. Nasza Akademia zaproponowała lekcje z najwyższej klasy prezenterami oraz ofertę szkoleniową. W ciągu trzech dni (18-20.05) w konwencji wzięło udział prawie 900 osób. Prezentacje IFAA spotkały się z wielkim zainteresowanie. Dziękujemy za Wasz udział i pozytywną reakcję. Poniżej zapraszamy do krótkiej relacji i galerii zdjęć.

Więcej…

Wydarzenia

W weekend 14-15 kwietnia w hali IASE będzie można dowiedzieć się m.in. czym jest zumba czy parkour i jak prawidłowo wykonać martwy ciąg.

W sobotę i niedzielę w sąsiedztwie targów Żyj i mieszkaj we Wrocławiu będzie można odwiedzić również sportową imprezę Dolnośląskie Targi Gym & Fitness. To jej pierwsza edycja w stolicy Dolnego Śląska.

Więcej…