Siłownia, Na Siłowni, Ćwiczenia na Siłowni, Odżywki, Sprzęt

Ćwiczenia - Siłownia

trening kondycyjny

Trening kondycyjny jest oczywiście ściśle związany z kondycją. Czym zatem jest kondycja? Jak ją wypracować? Trening kondycyjny jak go wykonać? No i jak wykonać najbardziej efektywny trening kondycyjny na siłowni.

Więcej…

Porady, Wiedza - Siłownia

na siłowni

Gotowy, by podjąć wyzwanie siłowni? Kluczowym elementem sukcesu jest właściwa odzież sportowa, która zapewni Ci wygodę i wsparcie. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym sportowcem czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z treningami, odpowiednio dobrane ubrania wpłyną na Twoją wydajność i komfort. Artykuł "Jaka odzież sportowa na siłownię?" to praktyczny przewodnik dla każdego, kto szuka najlepszych opcji odzieżowych do swoich ćwiczeń.

Więcej…

Porady, Wiedza - Siłownia

koszulka na siłownię

Początek roku stanowi najlepszy moment na rozpoczęcie realizacji osobistych postanowień. Zadbana sylwetka to marzenie wielu mężczyzn, jednak droga do poprawy wyglądu jest długa i trudna. W osiągnięciu celu pomogą wizyty na siłowni lub inne formy aktywności fizycznej – należy się do nich odpowiedni przygotować. Sprawdź, jaką koszulkę najlepiej spakować do torby treningowej.

Więcej…

Suplementy / Odżywki / Witaminy - Siłownia

Źródło: unsplash.com Licencja: https://unsplash.com/license

Wielu sportowców na co dzień korzysta z dodatkowej suplementacji, wspierając tym samym swój organizm. Do najpopularniejszych suplementów dla sportowców należy białko, które zazwyczaj sprzedawane jest w formie proszku. Osoby aktywnie fizyczne cenią sobie jego liczne właściwości. Najczęściej spotykane jest białko serwatkowe, ale na rynku dostępnych jest kilka innych propozycji odżywek białkowych. Przeczytaj artykuł i sprawdź, czym się różnią.

Więcej…

Porady, Wiedza - Siłownia

Domowy sprzęt do treningu siłowego

Przy dynamice dzisiejszego życia nie każdy ma możliwości i czas na regularne odwiedzanie siłowni czy klubu fitness. Jednak dzięki szerokiej ofercie nowoczesnego sprzętu sportowego z powodzeniem można przeprowadzić efektywny trening siłowy we własnych czterech ścianach. Jakie urządzenia i akcesoria do ćwiczeń w domu wybrać?

Więcej…

Suplementy / Odżywki / Witaminy - Siłownia

Wzmożona aktywność fizyczna przekłada się na większe zapotrzebowanie na różnego rodzaju składniki odżywcze, które należy dostarczać do organizmu przez zbilansowaną dietę i odpowiednio dobraną suplementację. Aminokwasy BCAA często są polecane sportowcom ze względu na swój pozytywny wpływ na budowę masy mięśniowej. Czy ich suplementacja jest konieczna?

Więcej…

Porady, Wiedza - Siłownia

Podstawowe pojęcia na siłowni - słownik

Jeśli podjąłeś już decyzję i chcesz pójść na siłownię powinieneś poznać podstawowe terminy związane z tym miejscem.

Więcej…

Suplementy / Odżywki / Witaminy - Siłownia

Czy wiesz, że niektóre witaminy mogą zwiększać napięcie mięśni? Są pewne witaminy, które pomagają w procesie budowania mięśni w metabolizmie białek.

Więcej…

Suplementy / Odżywki / Witaminy - Siłownia

Quinoa ze szparagami

Wykorzystujcie poniższe produkty w swojej diecie, aby wspierać syntezę białek i budować mięśnie w oparciu o trening siłowy. Budowanie mięśni nie polega na „robieniu masy” przez dodawanie bezużytecznej, nieaktywnej tkanki tłuszczowej.

Więcej…

Porady, Wiedza - Siłownia

Jakie owoce jeść na siłowni?

Owoce i warzywa są bardzo wartościowymi składnikami diety, zwłaszcza dla kulturysty. Zawierają one mnóstwo witamin oraz innych pożywnych składników, dlatego czasem zastępowane są już suplementami w postaci tabletek.

Owoce i warzywa są niezwykle ważne u zaawansowanego kulturysty, który od dłuższego czasu przyzwyczajony już jest do spożywania białka, aminokwasów oraz innych tego typu składników. W fazie początkowej diety kulturysty niektórzy dietetycy odradzają im zażywanie tego typu produktów. Później natomiast absolutnie nie można już ich pominąć.

Więcej…

Suplementy / Odżywki / Witaminy - Siłownia

Co, kiedy i jak najlepiej pić na siłowni

Woda jest niezbędna do życia. Jednak wiele osób aktywnych fizycznie często zastanawia się, czy podczas treningów sama wystarczy, by nawodnić wyczerpany organizm. Są też i tacy, którzy w ogóle zapominają o dostarczaniu odpowiedniej ilości płynów, nie zdając sobie sprawy, że nawet niewielkie odwodnienie może mieć poważne konsekwencje.

Dlaczego się pocimy?

Około 75 proc. energii wydatkowanej podczas ćwiczeń nasz organizm przekształca w ciepło, te z kolei musi szybko zostać rozproszone, by nie wywołać udaru.  Głównym sposobem na to jest właśnie pocenie się. Oczywiście to, ile wody stracimy zależy od wielu czynników takich jak: intensywność i długość ćwiczeń oraz temperatura i wilgotność powietrza.

 

Więcej…

Sprzęt / Wyposażenie, Kluby - Siłownia

bieżnia

Chcesz pobiegać ale ciężko z czasem bo dużo pracujesz? Chciałbyś regularnie ćwiczyć o dowolnej porze bez wychodzenia z domu? A może po prostu warunki pogodowe sprawiają, że sport na świeżym powietrzu jest utrudniony? Bieżnia elektryczna z serii WalkingPad będzie dla Ciebie idealna.

Więcej…

Ćwiczenia - Siłownia

Planujesz rozpocząć swą przygodę z regularnymi ćwiczenia i wybierasz się na siłownię bądź do klubu fitness? Przydadzą Ci się konkretne sprzęty i gadżety. Sprawdź, jakie akcesoria warto zabrać ze sobą.

Więcej…

Ćwiczenia - Siłownia

biceps

Bicepsy! Obok klaty chyba najczęściej i najchętniej trenowana przez mężczyzn grupa mięśniowa. To właśnie rozbudowane mięśnie dwugłowe ramienia są często utożsamiane z umięśnioną sylwetką, a nawet dużą siłą. Może dlatego, że te mięśnie wyraźnie widać już gdy założymy bluzkę z krótkim rękawem. W dzisiejszym artykule napiszę jakie są moim zdaniem najlepsze ćwiczenia na bicepsy. Od razu podkreślam, że jest to moje subiektywne zdanie. Oczywiście podam argumenty dlaczego wybrałem właśnie te ćwiczenia ale jeśli dla Ciebie sprawdzą się lepiej inne możliwości, to może faktycznie akurat w twoim przypadku tak będzie lepiej. Zapraszam do przeczytania!

Więcej…

Porady, Wiedza - Siłownia

siłownia w domu

Domowa siłownia, jako inwestycja w zdrowie i wygodę

Coraz częściej słyszy się o tym, jak poważnymi problemami są nadwaga i otyłość, czyli jednostki chorobowe związane bezpośrednio z nadmierną masą ciała. Z drugiej jednak strony wzrasta też popularność tzw. "aktywnego trybu życia", nastawionego na jedzenie zdrowych produktów i regularne ćwiczenia fizyczne. Bo trzeba to przyznać, że trening jest tak samo ważny jak dieta.

Więcej…

Suplementy / Odżywki / Witaminy - Siłownia

Booster testosteronu możemy zaliczyć do grupy często wykorzystywanych preparatów, których zadaniem jest podniesienie poziomu testosteronu w organizmie. Czy warto stosować boostery testosteronu? Jakie wykazują działanie?

 1. Boostery testosteronu - co to jest?

 2. Jak poziom testosteronu wpływa na organizm?

 3. Czy warto stosować boostery testosteronu?

W tekście omawiamy ważną rolę testosteronu w organizmie mężczyzn.

 

Więcej…

Porady, Wiedza - Siłownia

Ćwiczyć w domu czy na siłowni?

Jakie są zalety wyjścia na siłownię nad treningiem w domu?

 1. Na dobrej siłowni zawsze znajdziesz trenera, który odpowiednio dopasuje Tobie ćwiczenia
 2. Motywacja. Jeśli już wyjdziesz z domu i jesteś na siłowni - "Nie masz wyjścia" - musisz ćwiczyć:). Dodatkową mobilizacją są osoby ćwiczące obok Ciebie.
 3. Poznasz ciekawych ludzi. Wyjście z domu na siłownię na pewno poprawi Twoje samopoczucie .
 4. Ćwicząc w grupie zawsze masz możliwość porady bardziej doświadczonych osób
 5. Możesz wykonywać ćwiczenia, których w pojedynkę nie będziesz w stanie
 6. Masz możliwość skorzystania z bardzo dużej gamy urządzeń, których w domu na pewno nie posiadasz.
 7. Możliwość korzystania z odnowy biologicznej typu sauna, łaźnia
 8. Aby uczęszczać na siłownię wykupuje się najczęściej miesięczne karnety, które upoważniają do przyjścia każdego dnia, co wpływa na poziom motywacji. Miesięczne karnety nie są drogie.
 9. Jeśli chcesz ćwiczyć w domu, początkowo musisz wydać sporo pieniędzy na zakup przyrządów
 10. W domu często mamy masę innych obowiązków i "czas dla siebie", natomiast trening nierzadko przełożymy inny dzień. Ćwicząc w domu możemy narazić się sąsiadom np. podczas wyskoków czy ćwiczeń ze skakanką.

== Na siłowni wszyscy są w jednym celu! ==

 

Sprzęt / Wyposażenie, Kluby - Siłownia

worek bokserski

Początkujący fighterzy bardzo często podchodzą do tematu doboru worka treningowego, bazując na błędnym twierdzeniu, że im cięższy worek, tym lepsze efekty treningu. Okazuje się, że jest to prawda jedynie do pewnego stopnia. Jaką wagą powinien charakteryzować się worek bokserski? Rozwiewamy wszystkie wątpliwości i podpowiadamy, jakie worki treningowe pomogą Ci osiągnąć oczekiwane efekty treningu.

Więcej…

Ćwiczenia - Siłownia

Podstawy treningu na siłowni

Poniżej przedstawiamy listę pojęć używanych na siłowni, z pewnością dla większości to oczywistości, jednak dla początkujących mogą się przydać.

Więcej…

Suplementy / Odżywki / Witaminy - Siłownia

Stosowanie odżywek białkowych jako suplementu diety zrobiło się w ostatnim czasie bardzo popularne. Białko stanowi jeden z ważniejszych składników odżywczych, a jego niedobory wpływają na nieprawidłowe działanie naszego organizmu. To właśnie ono odpowiedzialne jest za metabolizm, wspomaga regenerację powysiłkową i zapobiega rozkładowi mięśni. Dzięki swoim właściwościom białko jest szeroko stosowane jako suplement diety zarówno przy budowie masy mięśniowej jak i przy redukcji tkanki tłuszczowej.

 

1. Czym jest odżywka białkowa?

2. Rodzaje odżywek białkowych

3. Zalety odżywek białkowych

4. Wady odżywek białkowych

Więcej…

Suplementy / Odżywki / Witaminy - Siłownia

Wybór suplementów i odżywek dla sportowców jest aktualnie bardzo duży. Jak jednak dostosować produkt odpowiednio do efektów, jakie chcemy osiągnąć? Po które odżywki sięgnąć przy redukcji, a które będą właściwe na zbudowanie masy?

Więcej…

Ćwiczenia - Siłownia

Ćwiczenia i trening siłowy

Istnieje wiele powodów, dla których warto postawić na trening siłowy. Wśród jego zalet wymienia się m.in. przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej, wzmocnienie masy mięśniowej, poprawę ogólnej kondycji i samopoczucia oraz redukcję stresu. Warto jednak pamiętać o tym, aby trening siłowy dopasować do konkretnych potrzeb.

Więcej…

Suplementy / Odżywki / Witaminy - Siłownia

Boostery testosteronu przez wiele osób błędnie kojarzone są ze środkami dopingującymi, gdyż u wielu z nas słowo testosteron kojarzy się dość jednoznacznie. Warto jednak zgłębić się nieco bardziej w ten temat gdyż tak naprawdę jest to grupa suplementów których podstawowym zadaniem jest podwyższenie poziomu naszego naturalnego testosteronu w osoczu krwi. Booster ( z ang. wzmacniacz ) testosteronu w odróżnieniu od syntetycznego hormonu nie wykazuje żadnych skutków ubocznych oraz nie wpływa negatywnie na naszą gospodarkę hormonalną. Tego rodzaju suplementy w zdecydowanej większości oparte są o składniki które już od setek, a nawet tysięcy lat wykorzystywane są w tradycyjnej medycynie ludowej wielu krajów. Szczególną popularność tego rodzaju zioła uzyskiwały na kontynencie Azjatyckim.

Więcej…

Sprzęt / Wyposażenie, Kluby - Siłownia

Aktywność fizyczna jest bardzo ważna dla naszego zdrowia. Coraz więcej osób zdaje sobie z tego sprawę i postanawia zainteresować się mocniej swoją formą. Większość decyduje się raczej zapisać na siłownię, gdyż tam - w cenie karnetu - może mieć nieograniczony dostęp do wszystkich sprzętów sportowych. Stanowi to jednak wyzwanie dla osób/firm zakładających podobną siłownię. Muszą nabyć naprawdę profesjonalny sprzęt do siłowni. Gdzie go znaleźć? Co kupić? I ile może to kosztować?

Więcej…

Suplementy / Odżywki / Witaminy - Siłownia

Białko jest jednym z ważniejszych składników naszej diety. Jest to makroskładniki, który daje nam możliwość efektywnego budowania mięśni, poprawy regeneracji, stymulacji anabolizmu, utrzymując szereg procesów chemicznych w naszym ciele w homeostazie. Dlatego też każdy sportowiec, wystawiający swój organizm na szereg przeciążeń związanych z treningiem, powinien zadbać, aby do organizmu dostarczać odpowiednią ilość protein, jak i o to, aby białka te były wysokiej jakości.

Więcej…

Suplementy / Odżywki / Witaminy - Siłownia

Moda na zdrowy styl życia przekłada się na wzrost popularności zdrowych przekąsek dla sportowców i osób aktywnych fizycznie. Wysokobiałkowe produkty dostarczające energii i wspierające regenerację organizmu stały się podstawowym wyposażeniem fit barów na siłowniach i w klubach fitness. Gdzie warto je zamówić?

Więcej…

Ćwiczenia - Siłownia

Podstawowe ćwiczenia na siłowni

Więcej…

Suplementy / Odżywki / Witaminy - Siłownia

Buzdyganek naziemny czyli tribulus terrestris - gatunek rośliny z rodziny parolistowatych, który coraz częściej wykorzystywany jest w sporcie. Jego właściwości lecznicze znane są od tysięcy lat - był i jest powszechnie wykorzystywany w naturalnej medycynie chińskiej oraz indyjskiej.

Więcej…

Sprzęt / Wyposażenie, Kluby - Siłownia

Większość z nas marzy o tym, by mieć wysportowaną sylwetkę. Dzięki ćwiczeniom bardziej podobamy się innym osobom, a co za tym idzie, rośnie nasza samoocena. Jak to mawiają: w zdrowym ciele zdrowy duch. Pamiętać warto też o tym, że aktywność fizyczna to nie tylko piękne mięśnie, ale również lepsza kondycja fizyczna oraz zwiększona odporność.

Więcej…

Porady, Wiedza - Siłownia

Przewodnik treningowy - siłownia

Na ten temat wypowiada się dużo amatorów oraz kulturystów. Czasem trafnie, czasem nie. W tym artykule dowiemy się, jak naprawdę jest, oraz jakie mity czyhają na nas w Internecie.

Więcej…

Suplementy / Odżywki / Witaminy - Siłownia

Osoby, które kiedykolwiek próbowały się odchudzać – doskonale wiedzą, jak trudne to zadanie. To, czy uda nam się zrzucić nadprogramowe kilogramy, jest zależne od wielu różnorodnych czynników takich jak na przykład wiek, płeć, stan zdrowia, predyspozycje genetyczne i tak dalej. W większości przypadków sama dieta, nawet najbardziej restrykcyjna, nie wystarcza.

Więcej…

Ćwiczenia - Siłownia

Co to jest trening FBW?

Full Body Workout to trening całego ciała. Zwykle jest to kompilacja różnego rodzaju ćwiczeń realizowanych podczas jednej jednostki treningowej, aktywujących wiele różnych grup mięśniowych. Trening tego typu pozwala w sposób równomierny rozbudowywać muskulaturę całego ciała, zwiększać siłę i masę mięśniową, a także redukować ilość tkanki tłuszczowej czy zwiększać ogólną wytrzymałość organizmu. Tego typu trening może być realizowany w każdych warunkach, również w domu. Można ćwiczyć wykorzystując do tego podstawowe narzędzia treningowe tj. drążki do podciągania, ławeczki do brzuszków, sztangi, hantle, rowerki stacjonarne czy innego typu sprzęt fitness.

Więcej…

Ćwiczenia - Siłownia

Osoby, które podejmują decyzję o rozpoczęciu swojej przygody z ćwiczeniami na siłowni starają się wykonywać przede wszystkim te wpływające na rozbudowę masy ciała. Dotyczy to głównie mężczyzn, którzy pragną sprawić, aby ich mięśnie były większe, bardziej wyraziste.

Więcej…

Porady, Wiedza - Siłownia

Temat zakłada, że tyczy się on tylko tej danej grupy ludzi. To nieprawda, ogólnie celem jest przedstawienie przygotowań do treningu siłowego. Nie ważne, czy robisz to z jakiś wyższych pobudek, czy tylko dla siebie. Wypowiedzenie „Każdy podlega na początku tym samym zasadom treningu” obowiązuje cały czas. Nie ma odstępstw, nie ma żadnych „furtek” do skrótów, ze względu na wpadnięcie w niebezpieczną pułapkę. Ceną w tym przypadku byłoby nasze zdrowie.

Więcej…

Porady, Wiedza - Siłownia

Marzenia o szybkim przyroście masy mięśniowej unoszą się na każdej siłowni, zwłaszcza znaleźć można je znaleźć w głowie początkujących. Oczywiście, nic nie stanie się od razu, ale można przyśpieszyć nieco ten proces. Wszystko zależy od naszego zaangażowania, profesjonalnego treningu oraz suplementów, które będą wspomagać nasze postępy. Przybieranie na masie nie może mieć miejsca bez stosowania diety dopasowanej do naszego celu. Na przyrost masy mięśniowej potrzebna jest dieta bogata w dużej ilości białka. Na szczęście produktów, które to gwarantują nie brakuje. Warto wiedzieć, że tylko połączenie tych wszystkich składników daje nam gwarancję tego, że wyniki staną się zauważalne znacznie szybciej.

Więcej…

Porady, Wiedza - Siłownia

Odżywki i suplementy, które dostępne są obecnie na rynku znajdują swoich zwolenników jak i przeciwników. Mimo że w sklepach znaleźć można tylko i wyłącznie legalne, przebadane, atestowane i zgodne z obowiązującym prawem preparaty, nadal wzbudzają pewne kontrowersje i budzą obawy lub wątpliwości tych, którzy jeszcze nigdy nie mieli z nimi do czynienia a chcieliby nieco przyspieszyć efekty ćwiczeń lub dopiero rozpocząć profesjonalny trening. Sportowcy zazwyczaj nie mają takiego problemu, dotyczy on przeciętnych ludzi znajdujących się, na początku drogi do sukcesu treningowego.

Więcej…

Sprzęt / Wyposażenie, Kluby - Siłownia

siłownia w domu

Wiele osób nie ma czasu na to, by odwiedzać siłownię, ale mimo to chce zadbać o swą formę. Siłownia może przecież powstać w każdym domu, a nowoczesny, funkcjonalny sprzęt znacznie ułatwia jej urządzanie. Jakie sprzęty warto zakupić do swej domowej siłowni?

Orbitreki i bieżnie to miłe elementy, jednak podstawowym sprzętem do ćwiczenia w domu są rowerki treningowe. To one są najchętniej wybierane, szczególnie przez panie. Można dzięki nim ćwiczyć nawet przez telewizorem.

Więcej…

Ćwiczenia - Siłownia

Odżywki i suplementy dla sportowców stały się podstawowym składnikiem uzupełniającym dietę każdej osoby, która chce zbudować masę mięśniową, polepszyć kondycję lub lepiej się poczuć, czy po prostu schudnąć, bez względu na to czy zajmuje się sportem zawodowo czy ćwiczy tylko amatorsko, w konkretnym celu. W spożywaniu takich środków nie ma nic złego pod warunkiem, że robi się to z rozwagą i w odpowiedniej kolejności, a więc najpierw teoria, czyli wiedza o produkcie i jego odpowiednie dopasowanie, a później praktyka, czyli spożywanie.

Więcej…

Suplementy / Odżywki / Witaminy - Siłownia

Regularne uprawianie różnych dyscyplin sportu pozwala na poprawienie kondycji, zdrowia, uzyskanie ładniejszej sylwetki. Aktualnie uprawianie sportu jest coraz bardziej popularne i coraz większa liczba osób decyduje się aktywność fizyczną. Osoby, które rozpoczynają swoją przygodę ze sportem bardzo często nie mają dostatecznej wiedzy dotyczącej stosowania właściwych diet czy odpowiednich preparatów wspomagających trening. Suplementy w przypadku osób amatorsko uprawiających sport winny być stosowane z rozwagą. Wybór takich środków dostępnych na rynku nie jest wcale łatwy, gdyż wybierać można z bardzo szerokiego asortymentu preparatów o różnorodnym składzie.

Więcej…

Porady, Wiedza - Siłownia

Wiele pań na całym świecie wykonuje codziennie serię intensywnych ćwiczeń, których celem jest wzmocnienie mięśni brzucha i pozbycia się szpecącej „oponki”. Niestety, nie każda pani może cieszyć się efektami swych ćwiczeń. Jak to się dzieje, że mimo systematycznego wysiłku nie zawsze widać jego rezultaty?

Więcej…

Ćwiczenia - Siłownia

Ćwiczenia dla kobiet - nogi, pośladki

1. Przysiady, 2 serie, 10-12 powtórzeń
Działa na mięśnie łydek, ud i pośladków. Uginamy kolana i prostujemy się, bez odrywania  stóp. Im głębszy przysiad, tym większa korzyść dla ciała.

2. Prostowanie podudzi siedząc na maszynie, 2 serie, 10-12 powtórzeń
Formuje mięśnie czworogłowe ud.

3. Wypychanie suwnicy, 2 serie, 10-12 powtórzeń
Działa na tylną i przednią część mięśni ud oraz pośladki.

Więcej…

Porady, Wiedza - Siłownia

Panujący w naszym społeczeństwie mit mówiący o zahamowaniu wzrostu po przez treningi dzieci(nastolatków) jest nieprawdą. Według mitu trening siłowy powoduje przedwczesne zrośnięcie się nasady z trzonem kości pod wpływem obciążeń, lecz jest to możliwe tylko przy np. wypadku samochodowym.

Wielu czołowych kulturystów zaczynało dosyć wcześnie, bardzo młodo trening siłowy. Trening ten nie powodował u nich hamowania wzrostu a nawet przyśpieszało go. Według badań właściwie prowadzony trening kulturystyczny może powodować poprawienie możliwości wzrostowych szkieletowych i mięśniowych u młodych ludzi. Prowadzone badania przez Dworkina mówiły o tym że, radzieccy zawodnicy w podnoszeniu ciężarów zaczynają trening w wieku jedenastu, trzynastu lat i nie zanotowano u nich istotnych statystycznych różnic wzrostu miedzy nimi o osobami nie trenującymi w ich wieku. Natomiast ci zawodnicy wykazywali większy przyrost masy mięśniowej niż ich rówieśnicy w okresie dojrzewania.

Więcej…

Sprzęt / Wyposażenie, Kluby - Siłownia

Body Sculpture UCHWYT DO BRZUSZKÓW

Uchwyt drzwiowy pozwalający na wykonanie ćwiczeń mięśni brzucha

 • Uchwyt drzwiowy pozwalający na wykonanie ćwiczeń mięśni brzucha
 • Uchwyt wykonany jest z wysokiej jakości chromowanej stali, z blokada na stopy wykonaną z miękkiej gąbki

  Więcej…

Sprzęt / Wyposażenie, Kluby - Siłownia

Nowość marki Body Sculpture - Dysk stabilizujący BB 015 A-38

Dysk Stabilizujący to pompowany dysk służący do ćwiczeń fitness i masażu. Dysk jest polecany do treningu równoważnego, poprawy stabilności stawów, korekcji wad postawy, medytacji, poprawy koncentracji.

 • Dysk przeznaczony do wzmocnienia wielu partii mięśni oraz do ćwiczenia równowagi
 • Wykonana z gumy najwyższej jakości

  Więcej…

Ćwiczenia - Siłownia

Dobra forma do późnej starości, lepsza kondycja i zgrabna sylwetka – oto najważniejsze korzyści, jakie może przynieść każdemu z nas systematyczne uprawianie sportu. Każdy, nawet najmniej intensywny trening, to moc korzyści dla naszego zdrowia. Lepiej dotleniony organizm staje się silniejszy, a mocniejsze mięśnie pozwalają cieszyć się lepszym wyglądem.

 

Dobrze wybrana dyscyplina sportu lub forma aktywności fizycznej może sprawić, że wolny czas będziemy spędzać w przyjemny sposób. Wbrew pozorom uprawianie sportu nie musi się wiązać z regularnym odwiedzaniem siłowni lub basenów. Każdy trening jest dobry. Pamiętajmy, że intensywny marsz lub długi spacer to równie dobre ćwiczenie, jak zajęcia na siłowni.

Więcej…

Sprzęt / Wyposażenie, Kluby - Siłownia

Siłownia plenerowa

Siłownie plenerowe z krotoszyńskiego Jotkela świetnie nadają się na wszelkie otwarte przestrzenie, można je montować na skwerach, terenach szkolnych, ośrodkach rekreacyjnych. Są znakomitą ofertą dla samorządów, szkół, ośrodków treningowych, klubów sportowych.


Stowarzyszenie "Wspólnie dla Biadek" zakończyło realizację dwóch projektów pn. "Plac zabaw w Biadkach - miejscem rekreacji i integracji mieszkańców" oraz "Żyjmy zdrowo i aktywnie".


Realizacja wspomnianych projektów okazała się strzałem w dziesiątkę. Chętnych do korzystania z urządzeń na placu zabaw jak i ze sprzętów do ćwiczeń siłowych nie brakuje. To bardzo dobry sposób na zagospodarowanie wolnego czasu przede wszystkim dzieciom i  młodzieży.

Więcej…

Porady, Wiedza - Siłownia

Chcąc zdobyć muskularną, wysportowaną sylwetkę, nie wystarczy czynnie uprawiać sport czy chodzić na siłownie. Ważne jest także utrzymywanie odpowiedniej diety. Dieta nie kojarzy się już tylko z odchudzaniem, ale także z przybieraniem na masie w celu zbudowania odpowiedniej masy mięśniowej.

Wielu chłopców, czy mężczyzn marzy o muskularnej sylwetce, niczym Sylvester Stallone.

Więcej…

Suplementy / Odżywki / Witaminy - Siłownia

Najdoskonalszy suplement w historii, spektakularne przyrosty masy mięśniowej i siły.

 • Wyniki osiągane w niesamowicie szybkim czasie.
 • Skuteczność pierwszych cykli z zastosowaniem kreatyny może być porównywalna z efektami cykli sterydowych.
 • Należy też zaznaczyć, że kreatyna oprócz swej niezwykłej skuteczności jest jednym z najtańszych i najlepiej poznanych suplementów.
 • Jej przydatność została potwierdzona niemalże we wszystkich dyscyplinach sportowych.

  Więcej…

Suplementy / Odżywki / Witaminy - Siłownia

Limitowana seria napojów Tajemnice Mistrzów Sportu by OSHEE

Aktywnie uprawiasz sport? Zależy Ci na efektywnym treningu przynoszącym widoczne rezultaty? Sięgnij po nowy limonkowo-miętowy smak z limitowanej serii napojów izotonicznych Tajemnice Mistrzów Sportu by OSHEE. Teraz możesz nie tylko szybko zregenerować organizm zarówno podczas, jak i po wysiłku fizycznym, ale również poczuć orzeźwiającą moc limonki i mięty.

Więcej…

Suplementy / Odżywki / Witaminy - Siłownia

Jeśli chcemy uzyskać przyrost masy mięśniowej, niezbędne są nie tylko ciężkie i częste ćwiczenia na siłowni. Osoby, które chcę w szybkim czasie uzyskać przyrost masy mięśniowej muszę również dbać o odpowiednią dietę. Bez niej nie mamy szans na zadowalające efekty pomimo ciężkich treningów.

Przedstawiamy listę produktów, których spożywanie jest niezbędne, gdy chcemy uzyskać przyrost masy mięśniowej:

Więcej…