Siłownia wyposażenie, Siłownia w domu, Sprzęt ćwiczenia w domu, Kluby - artykuły tematyczne

Sprzęt / Wyposażenie, Kluby - Siłownia

bieżnia

Chcesz pobiegać ale ciężko z czasem bo dużo pracujesz? Chciałbyś regularnie ćwiczyć o dowolnej porze bez wychodzenia z domu? A może po prostu warunki pogodowe sprawiają, że sport na świeżym powietrzu jest utrudniony? Bieżnia elektryczna z serii WalkingPad będzie dla Ciebie idealna.

Więcej…

Sprzęt / Wyposażenie, Kluby - Siłownia

worek bokserski

Początkujący fighterzy bardzo często podchodzą do tematu doboru worka treningowego, bazując na błędnym twierdzeniu, że im cięższy worek, tym lepsze efekty treningu. Okazuje się, że jest to prawda jedynie do pewnego stopnia. Jaką wagą powinien charakteryzować się worek bokserski? Rozwiewamy wszystkie wątpliwości i podpowiadamy, jakie worki treningowe pomogą Ci osiągnąć oczekiwane efekty treningu.

Więcej…

Sprzęt / Wyposażenie, Kluby - Siłownia

Aktywność fizyczna jest bardzo ważna dla naszego zdrowia. Coraz więcej osób zdaje sobie z tego sprawę i postanawia zainteresować się mocniej swoją formą. Większość decyduje się raczej zapisać na siłownię, gdyż tam - w cenie karnetu - może mieć nieograniczony dostęp do wszystkich sprzętów sportowych. Stanowi to jednak wyzwanie dla osób/firm zakładających podobną siłownię. Muszą nabyć naprawdę profesjonalny sprzęt do siłowni. Gdzie go znaleźć? Co kupić? I ile może to kosztować?

Więcej…

Sprzęt / Wyposażenie, Kluby - Siłownia

Większość z nas marzy o tym, by mieć wysportowaną sylwetkę. Dzięki ćwiczeniom bardziej podobamy się innym osobom, a co za tym idzie, rośnie nasza samoocena. Jak to mawiają: w zdrowym ciele zdrowy duch. Pamiętać warto też o tym, że aktywność fizyczna to nie tylko piękne mięśnie, ale również lepsza kondycja fizyczna oraz zwiększona odporność.

Więcej…

Sprzęt / Wyposażenie, Kluby - Siłownia

siłownia w domu

Wiele osób nie ma czasu na to, by odwiedzać siłownię, ale mimo to chce zadbać o swą formę. Siłownia może przecież powstać w każdym domu, a nowoczesny, funkcjonalny sprzęt znacznie ułatwia jej urządzanie. Jakie sprzęty warto zakupić do swej domowej siłowni?

Orbitreki i bieżnie to miłe elementy, jednak podstawowym sprzętem do ćwiczenia w domu są rowerki treningowe. To one są najchętniej wybierane, szczególnie przez panie. Można dzięki nim ćwiczyć nawet przez telewizorem.

Więcej…

Sprzęt / Wyposażenie, Kluby - Siłownia

Body Sculpture UCHWYT DO BRZUSZKÓW

Uchwyt drzwiowy pozwalający na wykonanie ćwiczeń mięśni brzucha

  • Uchwyt drzwiowy pozwalający na wykonanie ćwiczeń mięśni brzucha
  • Uchwyt wykonany jest z wysokiej jakości chromowanej stali, z blokada na stopy wykonaną z miękkiej gąbki

    Więcej…

Sprzęt / Wyposażenie, Kluby - Siłownia

Nowość marki Body Sculpture - Dysk stabilizujący BB 015 A-38

Dysk Stabilizujący to pompowany dysk służący do ćwiczeń fitness i masażu. Dysk jest polecany do treningu równoważnego, poprawy stabilności stawów, korekcji wad postawy, medytacji, poprawy koncentracji.

  • Dysk przeznaczony do wzmocnienia wielu partii mięśni oraz do ćwiczenia równowagi
  • Wykonana z gumy najwyższej jakości

    Więcej…

Sprzęt / Wyposażenie, Kluby - Siłownia

Siłownia plenerowa

Siłownie plenerowe z krotoszyńskiego Jotkela świetnie nadają się na wszelkie otwarte przestrzenie, można je montować na skwerach, terenach szkolnych, ośrodkach rekreacyjnych. Są znakomitą ofertą dla samorządów, szkół, ośrodków treningowych, klubów sportowych.


Stowarzyszenie "Wspólnie dla Biadek" zakończyło realizację dwóch projektów pn. "Plac zabaw w Biadkach - miejscem rekreacji i integracji mieszkańców" oraz "Żyjmy zdrowo i aktywnie".


Realizacja wspomnianych projektów okazała się strzałem w dziesiątkę. Chętnych do korzystania z urządzeń na placu zabaw jak i ze sprzętów do ćwiczeń siłowych nie brakuje. To bardzo dobry sposób na zagospodarowanie wolnego czasu przede wszystkim dzieciom i  młodzieży.

Więcej…